fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Воркшоп по кібербезпеці. Як втратити бізнес за 20 хв?

19/ 04/ 2018
    “Є два типи компаній: ті, яких вже зламали, і ті, які ще не знають, що їх зламали.” Джон Чемберс, компанія Cisco Учора (19 квітня) відбулась жвава зустріч із експертами по кібербезпеці – Роман Трухін і Михайло Гордич, представниками компанії UnderDefense. Спікери наголосили на тому, що у питанні кібербезпеки завжди важливі люди, процеси, технології. Вони стверджують з досвіду, що найслабшою ланкою є безпосередньо працівники компанії, особливо якщо з ними не було проведено відповідних тренінгів, тестувань і роз’яснень. Можна ставити будь-які найдорожчі антивірусні програми, декілька рівнів авторизації, найбільш захищені сервери, складні паролі, але якщо ваш працівник “вставить особисту карту памяті у компютер і занесе вірус у цілу систему”, усі вище наведені заходи не допоможуть. Роман і Михайло презентували детальне роз’яснення загроз і кроки для вирішення проблем, а також спростували досить поширений міф “та кому потрібні наші дані”, закликаючи керівників компаній ретельно вибирати людей, яким вони довіряють свої дані. Небезпека може іти звідусіль, відповідно компанії будь-якого рівня знаходяться під загрозою кібератаки, а для маленьких компаній такі інциденти можуть закінчитись банкрутством. Варто памятати, що існують як внутрішні, так і зовнішні загрози. Ймовірність втрати даних завжди висока, і що найнебезпечніше – ці дані можуть потрапити до рук зловмисників і їх не вдасться взагалі відновити. Кібербезпека – це постійний процес, а не одноразовий. Підсумовуючи зустріч, ми пропонуємо замислитись: скільки коштує день простою вашої компанії, відновлення даних і втрата навіть одного вашого клієнта. Знаючи ці цифри, можливо варто задумуватися про заходи кібербезпеки? Дякуємо Роману та Михайлу за якісний підхід і усі застереження та інформацію, якою ви поділили з учасниками зустрічі. Окрема подяка Advice Group за теплий прийом, дружню атмосферу і смачні частування.
01/

 

“Є два типи компаній: ті, яких вже зламали, і ті, які ще не знають, що їх зламали.”

Джон Чемберс, компанія Cisco

Учора (19 квітня) відбулась жвава зустріч із експертами по кібербезпеці – Роман Трухін і Михайло Гордич, представниками компанії UnderDefense.

Спікери наголосили на тому, що у питанні кібербезпеки завжди важливі люди, процеси, технології.

Вони стверджують з досвіду, що найслабшою ланкою є безпосередньо працівники компанії, особливо якщо з ними не було проведено відповідних тренінгів, тестувань і роз’яснень. Можна ставити будь-які найдорожчі антивірусні програми, декілька рівнів авторизації, найбільш захищені сервери, складні паролі, але якщо ваш працівник “вставить особисту карту пам’яті у комп’ютер і занесе вірус у цілу систему”, усі вище наведені заходи не допоможуть.

Роман і Михайло презентували детальне роз’яснення загроз і кроки для вирішення проблем, а також спростували досить поширений міф “та кому потрібні наші дані”, закликаючи керівників компаній ретельно вибирати людей, яким вони довіряють свої дані. Небезпека може іти звідусіль, відповідно компанії будь-якого рівня знаходяться під загрозою кібератаки, а для маленьких компаній такі інциденти можуть закінчитись банкрутством.

Варто пам’ятати, що існують як внутрішні, так і зовнішні загрози. Ймовірність втрати даних завжди висока, і що найнебезпечніше – ці дані можуть потрапити до рук зловмисників і їх не вдасться взагалі відновити. Кібербезпека – це постійний процес, а не одноразовий.

Підсумовуючи зустріч, ми пропонуємо замислитись: скільки коштує день простою вашої компанії, відновлення даних і втрата навіть одного вашого клієнта. Знаючи ці цифри, можливо варто задумуватися про заходи кібербезпеки?

Дякуємо Роману та Михайлу за якісний підхід і усі застереження та інформацію, якою ви поділили з учасниками зустрічі. Окрема подяка Advice Group за теплий прийом, дружню атмосферу і смачні частування.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: