fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Волонтери «ТЕДІС Україна» приєдналися до національної акції «Зробимо Україну чистою!»

23/ 09/ 2021
  500 співробітників компанії «ТЕДІС Україна» 18 вересня приєдналися до національної екологічної акції «Зробимо Україну чистою!». Волонтери компанії вийшли на прибирання побутового сміття в парках, набережних та інших місцях відпочинку в 16 містах країни: Івано-Франківську, Полтаві, Харкові, Вінниці, Дніпрі, Чернівцях, Херсоні тощо. Зокрема, у Вінниці волонтери «ТЕДІС Україна» прибирали в громадському парку «Інтеграл», в Мелітополі – на території місцевого лісопарку, в Новій Каховці на набережній Дніпра, а в Рівному – в парку на набережній ще однієї річки – Устя. «Волонтерському рух в «ТЕДІС Україна» стільки ж років, скільки і нашій компанії – рівно десять. І акція «Зробимо Україну чистою!» – одна з тих, в якій ми щорічно беремо участь і робимо свій внесок у те, щоб наші міста ставали чистішими і комфортнішими», – підкреслив заступник генерального директора з корпоративного управління «ТЕДІС Україна» Денис Ткаченко. Нагадаємо, що компанія «ТЕДІС Україна» є постійним учасником ініціативи «Зробимо Україну чистою!», яка проходить в рамка World Cleanup Day. Це один з найбільших громадських рухів сучасності, який підтримують 180 країн світу для збереження чистоти планети. Акція об’єднує більше 20 мільйонів чоловік по всьому світу.

500 співробітників компанії «ТЕДІС Україна» 18 вересня приєдналися до національної екологічної акції «Зробимо Україну чистою!». Волонтери компанії вийшли на прибирання побутового сміття в парках, набережних та інших місцях відпочинку в 16 містах країни: Івано-Франківську, Полтаві, Харкові, Вінниці, Дніпрі, Чернівцях, Херсоні тощо.

Зокрема, у Вінниці волонтери «ТЕДІС Україна» прибирали в громадському парку «Інтеграл», в Мелітополі – на території місцевого лісопарку, в Новій Каховці на набережній Дніпра, а в Рівному – в парку на набережній ще однієї річки – Устя.

«Волонтерському рух в «ТЕДІС Україна» стільки ж років, скільки і нашій компанії – рівно десять. І акція «Зробимо Україну чистою!» – одна з тих, в якій ми щорічно беремо участь і робимо свій внесок у те, щоб наші міста ставали чистішими і комфортнішими», – підкреслив заступник генерального директора з корпоративного управління «ТЕДІС Україна» Денис Ткаченко.

Нагадаємо, що компанія «ТЕДІС Україна» є постійним учасником ініціативи «Зробимо Україну чистою!», яка проходить в рамка World Cleanup Day. Це один з найбільших громадських рухів сучасності, який підтримують 180 країн світу для збереження чистоти планети. Акція об’єднує більше 20 мільйонів чоловік по всьому світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: