fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

“VLOGGER’S WEEK” від КМДШ та 1+1 media

24/ 02/ 2021
  3 квітня у КМДШ стартує спільний з 1+1 media курс VLOGGERS WEEK, де підлітки віком від 12 років отримають унікальну можливість реалізувати мрію про власний блог.  Програма буде корисною також для тих, хто мріє про роботу у сфері креативних індустрій, повязаних з журналістикою, рекламою, кіно і комунікаціями.  Учасники курсу працюватимуть над покращенням як профільних hard skills, так і затребуваних у індустрії soft skills.  Навчатимемося: написанню сценаріїв, майстерності публічних виступів, основам режисури та монтажу контенту, налаштовуванню апаратури, стратегії наповнення каналу, просуванню влогу, захисту авторських прав.  Все для того, аби перетворити хобі в рекламні інтеграції соціальних мереж та мільйонні перегляди на YouTube! Викладачами на курсі будуть журналісти, режисери, сценаристи, та креатори виробництва веб-контенту телеканалу 1+1, а також відомі блогери.  Заняття проходитимуть протягом 4 субот з 11:00 - 17:00.  Триразове харчування включено. Адреса проведення: КМДШ, вул. Голосіївська, 13Г та офіс 1+1. По завершенні курсу кожен учень отримає диплом, побуває в офісі 1+1 media та познайомиться із зірковими гостями. Ваша дитина мріє про власний відеоблог? Підтримайте її захоплення, а ми навчимо реєструвати, наповнювати та монетизувати.  Переходьте за посиланням, усі деталі там: https://bit.ly/2LUQBvC

3 квітня у КМДШ стартує спільний з 1+1 media курс “VLOGGER’S WEEK”, де підлітки віком від 12 років отримають унікальну можливість реалізувати мрію про власний блог. 

Програма буде корисною також для тих, хто мріє про роботу у сфері креативних індустрій, пов’язаних з журналістикою, рекламою, кіно і комунікаціями. 

Учасники курсу працюватимуть над покращенням як профільних hard skills, так і затребуваних у індустрії soft skills. 

Навчатимемося: написанню сценаріїв, майстерності публічних виступів, основам режисури та монтажу контенту, налаштовуванню апаратури, стратегії наповнення каналу, просуванню влогу, захисту авторських прав. 

Все для того, аби перетворити хобі в рекламні інтеграції соціальних мереж та мільйонні перегляди на YouTube! Викладачами на курсі будуть журналісти, режисери, сценаристи, та креатори виробництва веб-контенту телеканалу 1+1, а також відомі блогери. 

Заняття проходитимуть протягом 4 субот з 11:00 – 17:00. 

Триразове харчування включено.

Адреса проведення: КМДШ, вул. Голосіївська, 13Г та офіс 1+1.

По завершенні курсу кожен учень отримає диплом, побуває в офісі 1+1 media та познайомиться із зірковими гостями.

Ваша дитина мріє про власний відеоблог? Підтримайте її захоплення, а ми навчимо реєструвати, наповнювати та монетизувати. 

Переходьте за посиланням, усі деталі там: https://bit.ly/2LUQBvC

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: