fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Візит заступника голови Представництва ЄС до членської компанії ЕВА в Одесі ТОВ “Укратлантік”

09/ 09/ 2021
    За попередні декілька років відносини між Україною та Європейським Союзом вийшли на новий рівень співпраці.  Відтак 8 вересня 2021 року до м. Одеси завітали Представники Делегації ЄС в Україні: заступник Голови Делегації ЄС пан Ремі Дуфло, менеджер програми Представництва ЄС в Україні пан Станіслав Топольницький, перекладач пан Максим Левітін. Разом з представниками Південноукраїнського Офісу Асоціації вельмишановні гості відвідали виробничі потужності членської компанії Асоціації — ТОВ “Укратлантік”. Керівник Південноукраїнського Офісу Асоціації пані Катерина Морозова розповіла детальніше про особливості Південноукраїнського регіону, перспективи залучення іноземних інвестицій. Необхідно зазначити, що Одеса входить до числа провідних регіонів України за залученням іноземних інвестицій, а в Південноукраїнському Офісі Асоціації представлені інвестори з різних країн, серед яких: Данія, Франція, Німеччина, Великобританія, Ірландія, Швейцарія та інші. Крім того, говорячи про бізнес-клімат, керівники бізнесу виділяють стабілізацію ситуації з коронавірусом, стабільний курс, низькі ставки дисконтування, оцифрування державних послуг, запуск ринку землі та початок змін у соціальному договорі з олігархами, підтримку значних інвестиційних проєктів. Своєю чергою, Генеральний директор підприємства пан Томаш Юда провів екскурсію по виробничим потужностям заводу та поділився досвідом співробітництва компанії з країнами ЄС та українськими підприємствами.   Ефективний діалог бізнесу з урядовими установами можливий саме на майданчику ЕВА! Довідково: ТОВ “Укратлантік” у Одесі є дочірнім підприємством французької Atlantic Group, європейського лідера з виробництва обладнання термічного комфорту. Виробляє електричні водонагрівачі та конвекторні обігрівачі для ринку України та міжнародних ринків. Доля на українському ринку становить близько 45%.
01/

 

За попередні декілька років відносини між Україною та Європейським Союзом вийшли на новий рівень співпраці. 

Відтак 8 вересня 2021 року до м. Одеси завітали Представники Делегації ЄС в Україні: заступник Голови Делегації ЄС пан Ремі Дуфло, менеджер програми Представництва ЄС в Україні пан Станіслав Топольницький, перекладач пан Максим Левітін. Разом з представниками Південноукраїнського Офісу Асоціації вельмишановні гості відвідали виробничі потужності членської компанії Асоціації — ТОВ “Укратлантік”.

Керівник Південноукраїнського Офісу Асоціації пані Катерина Морозова розповіла детальніше про особливості Південноукраїнського регіону, перспективи залучення іноземних інвестицій. Необхідно зазначити, що Одеса входить до числа провідних регіонів України за залученням іноземних інвестицій, а в Південноукраїнському Офісі Асоціації представлені інвестори з різних країн, серед яких: Данія, Франція, Німеччина, Великобританія, Ірландія, Швейцарія та інші. Крім того, говорячи про бізнес-клімат, керівники бізнесу виділяють стабілізацію ситуації з коронавірусом, стабільний курс, низькі ставки дисконтування, оцифрування державних послуг, запуск ринку землі та початок змін у соціальному договорі з олігархами, підтримку значних інвестиційних проєктів.

Своєю чергою, Генеральний директор підприємства пан Томаш Юда провів екскурсію по виробничим потужностям заводу та поділився досвідом співробітництва компанії з країнами ЄС та українськими підприємствами.  

Ефективний діалог бізнесу з урядовими установами можливий саме на майданчику ЕВА!

Довідково: ТОВ “Укратлантік” у Одесі є дочірнім підприємством французької Atlantic Group, європейського лідера з виробництва обладнання термічного комфорту. Виробляє електричні водонагрівачі та конвекторні обігрівачі для ринку України та міжнародних ринків. Доля на українському ринку становить близько 45%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: