fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Візит в рамках проекту “Успіх в дії”на Едем Резорт Медікал&Спа

30/ 10/ 2018
    Надзвичайно цікаво пізнавати бізнес-проекти з середини, дізнаватися яку ідею, цінність закладають в той чи інший продукт їх власники, з якими труднощами зіштовхується управлінська команда. Ми продовжуємо нашу серію зустрічей в рамках проекту “Успіх в дії. Цього разу ми мали можливість в чудову погоду, подалі від міської метушні, дізнатися більше про члена Асоціації – Едем Резорт Медікал і Спа, і поспілкуватися з командою та виконавчим директором Олексієм Волошиним. Декілька фактів, які можна було б виділити протягом зустрічі: Едему як проекту саме з такою концепцією всього 2 роки; На території комплексу є єдине на Західній Україні поле для гольфу; Гольф краще будь-якої медитації дозволяє вчитися концентрації; Концепція 14+ повязана з особливими програмами оздоровлення дорослих гостей комплексу; Загальний вигляд/дизайн комплексу – це розробка, задумка співвласниці проекту; В Едемі працює коло 300 осіб в 4 напрямках; Існує FLAG (Feel like a guest) – система мотивації для працівників. І це лише частинка з того, що дізналися учасники на зустрічі! Дякуємо Олексію Волошину, Ростиславу та Зиновію за чудову спільну зустріч! Було надзвичайно цікаво привідкрити завісу вашого комплексу! Партнер  
01/

 

Надзвичайно цікаво пізнавати бізнес-проекти з середини, дізнаватися яку ідею, цінність закладають в той чи інший продукт їх власники, з якими труднощами зіштовхується управлінська команда. Ми продовжуємо нашу серію зустрічей в рамках проекту “Успіх в дії”. Цього разу ми мали можливість в чудову погоду, подалі від міської метушні, дізнатися більше про члена Асоціації – Едем Резорт Медікал і Спа, і поспілкуватися з командою та виконавчим директором Олексієм Волошиним.

Декілька фактів, які можна було б виділити протягом зустрічі:

  • Едему як проекту саме з такою концепцією всього 2 роки;
  • На території комплексу є єдине на Західній Україні поле для гольфу;
  • Гольф краще будь-якої медитації дозволяє вчитися концентрації;
  • Концепція 14+ пов’язана з особливими програмами оздоровлення дорослих гостей комплексу;
  • Загальний вигляд/дизайн комплексу – це розробка, задумка співвласниці проекту;
  • В Едемі працює коло 300 осіб в 4 напрямках;
  • Існує FLAG (Feel like a guest) – система мотивації для працівників.

І це лише частинка з того, що дізналися учасники на зустрічі! Дякуємо Олексію Волошину, Ростиславу та Зиновію за чудову спільну зустріч! Було надзвичайно цікаво привідкрити завісу вашого комплексу!

Партнер

 

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: