fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Візит до компанії Delta Wilmar Ukraine

25/ 10/ 2023
    25 жовтня компанії-члени Південноукраїнського офісу завітали до Delta Wilmar Ukraine. Ця компанія - донька транснаціональної агропромислової корпорації Wilmar International. В Україні вона є одним із найбільших постачальників олійно-жирової продукції та інгредієнтів для харчової промисловості. Генеральний директор Віктор Геть розповів про виклики, з якими стикнулось підприємство в умовах війни. Попри те, що наприкінці лютого 2022 року компанія тимчасово зупинила всі виробничі процеси через підвищену військову небезпеку, зокрема експорт, імпорт продукції та логістичну діяльність, однак продовжувала постачати сировину підприємствам хлібобулочної та молочної промисловості для запобігання дефіциту товарів першої необхідності в Україні. Наприкінці березня минулого року підприємство відновило повний цикл виробництва і повернулося до статусу лідера з експорту наливної соняшникової олії. Протягом візиту учасники також ознайомилися з перевалочним комплексом, заводом із переробки олійних культур і другим – з переробки тропічних олій, насамперед пальмової, яка широко використовується в харчовій промисловості. Ми дякуємо Delta Wilmar Ukraine за гостинність та бажаємо продовжувати розвиватися на благо нашої країни.
01/

 

25 жовтня компанії-члени Південноукраїнського офісу завітали до Delta Wilmar Ukraine. Ця компанія – донька транснаціональної агропромислової корпорації Wilmar International. В Україні вона є одним із найбільших постачальників олійно-жирової продукції та інгредієнтів для харчової промисловості.

Генеральний директор Віктор Геть розповів про виклики, з якими стикнулось підприємство в умовах війни. Попри те, що наприкінці лютого 2022 року компанія тимчасово зупинила всі виробничі процеси через підвищену військову небезпеку, зокрема експорт, імпорт продукції та логістичну діяльність, однак продовжувала постачати сировину підприємствам хлібобулочної та молочної промисловості для запобігання дефіциту товарів першої необхідності в Україні. Наприкінці березня минулого року підприємство відновило повний цикл виробництва і повернулося до статусу лідера з експорту наливної соняшникової олії.

Протягом візиту учасники також ознайомилися з перевалочним комплексом, заводом із переробки олійних культур і другим – з переробки тропічних олій, насамперед пальмової, яка широко використовується в харчовій промисловості.

Ми дякуємо Delta Wilmar Ukraine за гостинність та бажаємо продовжувати розвиватися на благо нашої країни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: