fbpx

Візит Дніпровського офісу Асоціації до Bimbo QSR Ukraine

30/ 07/ 2019
  У Дніпрі випікають, мабуть, найвідоміші булочки в світі, ви про це знали? 28 тисяч булочок за годину виробляє Bimbo QSR Україна, що знаходиться в нашому місті. Компанія входить в GRUPO BIMBO, має виробництва у 32 країнах світу і є лідером у галузі високошвидкісної випічки. Bimbo QSR Україна забезпечує булочками мережу закладів МакДональдс в Україні, а також постачає продукцію в Білорусь, Грузію, Казахстан та Азербайджан! Цього тижня команда Асоціації у Дніпрі завітала в гості до компанії, відвідала виробництво та дізналась про процеси створення відомої у всьому світі випічки. Ділимось враженнями: Високоякісна продукція Надзвичайно високі стандарти якості Найсучасніше обладнання Здоровий склад продукту Безпечне та ecologically-friendly виробництво Ми дякуємо Ігорю Маріашу, генеральному директору Bimbo QSR Україна за прийом та цікаве спілкування, та Євгену Гончарову, начальнику відділу охорони праці, за тур виробництвом та справді цікаву інформацію.

У Дніпрі випікають, мабуть, найвідоміші булочки в світі, ви про це знали? 28 тисяч булочок за годину виробляє Bimbo QSR Україна, що знаходиться в нашому місті. Компанія входить в GRUPO BIMBO, має виробництва у 32 країнах світу і є лідером у галузі високошвидкісної випічки. Bimbo QSR Україна забезпечує булочками мережу закладів МакДональдс в Україні, а також постачає продукцію в Білорусь, Грузію, Казахстан та Азербайджан!

Цього тижня команда Асоціації у Дніпрі завітала в гості до компанії, відвідала виробництво та дізналась про процеси створення відомої у всьому світі випічки.

Ділимось враженнями:

  • Високоякісна продукція
  • Надзвичайно високі стандарти якості
  • Найсучасніше обладнання
  • Здоровий склад продукту
  • Безпечне та ecologically-friendly виробництво

Ми дякуємо Ігорю Маріашу, генеральному директору Bimbo QSR Україна за прийом та цікаве спілкування, та Євгену Гончарову, начальнику відділу охорони праці, за тур виробництвом та справді цікаву інформацію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: