fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Візьміть участь у опитуванні для малого бізнесу 2020

04/ 11/ 2019
  Більшість компаній в світі є малими за розміром, але великими за своєю важливістю. Малий та середній бізнес у високорозвинених країнах забезпечує більше половини ВВП та робочих місць. Таким чином, МСБ не просто робить вагомий вклад в економіку, а створює її. Піклуючись про розвиток МСБ в Україні, Європейська Бізнес Асоціація ініціювала проект Unlimit Ukraine для того, аби дати поштовх до зростання та розвитку молодому українському бізнесу. Вже третій рік поспіль в рамках проекту Unimit Ukraine проводиться експертне дослідження, в ході якого Асоціація визначає Індекс настроїв малого бізнесу. Опитування має на меті з’ясувати основні проблематики і тренди розвитку малого підприємництва в Україні. На основі аналізу отриманих даних буде складено репрезентативний матеріал, що служить індикатором основних бізнес-тенденцій України. Партнери дослідження - ЛІГА:ЗАКОН, Міністерство цифрової трансформації, Quadrate 28. Запрошуємо представників українського малого та середнього бізнесу взяти участь в дослідженні! Опитування триватиме до 22 грудня 2019 року. Пройти опитування можна за посиланням > http://bit.ly/2WsZBJ7

Більшість компаній в світі є малими за розміром, але великими за своєю важливістю. Малий та середній бізнес у високорозвинених країнах забезпечує більше половини ВВП та робочих місць. Таким чином, МСБ не просто робить вагомий вклад в економіку, а створює її.

Піклуючись про розвиток МСБ в Україні, Європейська Бізнес Асоціація ініціювала проект Unlimit Ukraine для того, аби дати поштовх до зростання та розвитку молодому українському бізнесу.

Вже третій рік поспіль в рамках проекту Unimit Ukraine проводиться експертне дослідження, в ході якого Асоціація визначає Індекс настроїв малого бізнесу. Опитування має на меті з’ясувати основні проблематики і тренди розвитку малого підприємництва в Україні.

На основі аналізу отриманих даних буде складено репрезентативний матеріал, що служить індикатором основних бізнес-тенденцій України. Партнери дослідження – ЛІГА:ЗАКОН, Міністерство цифрової трансформації, Quadrate 28.

Запрошуємо представників українського малого та середнього бізнесу взяти участь в дослідженні!

Опитування триватиме до 22 грудня 2019 року.

Пройти опитування можна за посиланням > http://bit.ly/2WsZBJ7

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: