fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вітропарк, яким керує британський інвестор Elementum Energy, постраждав від атаки безпілотника в Україні

08/ 01/ 2024
  Одеса, 8 січня 2024 р. – Elementum Energy, провідний міжнародний інвестор з Великої Британії у сектор відновлюваної енергетики України, повідомляє про пошкодження вітрової турбіни, розташованої у вітропарку на півдні України, внаслідок нещодавньої атаки безпілотника. На щастя, постраждалих серед персоналу немає. За даним фактом Національна поліція України відкрила кримінальне провадження. Після атаки була ініційована часткова зупинка вітропарку. Спеціальна команда ElementumEnergy зараз працює над відпуску електроенергії споживачам. Пані Ольга Рибачук, керуюча директорка Elementum Energy, зазначила: «Незважаючи на складні обставини, наша відданість залишається непохитною. Вітровий парк, який працював під час повномасштабного вторгнення, був життєво важливим джерелом енергії для народу України. Наша команда працюватиме разом із відповідальними органами влади, аби зберегти функціонування наших вітряків». Про Elementum Energy: Заснована в 2019 році компанія Elementum Energy Limited швидко стала найбільшим міжнародним інвестором у відновлювану енергетику України. Компанія зі штаб-квартирою в Лондоні консолідувала потуже портфоліо, що включає сонячні та вітрові електростанції у різних куточках України, загальною встановленою потужністю 636 МВт. Маючи операційні центри в Києві, Лондоні та Одесі, Elementum Energy спеціалізується на управлінні портфелем, розробляє та будує проекти з відновлюваної енергетики. Будучи рішучим прихильником сталого майбутнього, компанія залишається глибоко відданою справі збереження навколишнього середовища та розвитку суспільства. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з командою зі зв’язків зі ЗМІ. Електронна пошта: [email protected]

Одеса, 8 січня 2024 р. – Elementum Energy, провідний міжнародний інвестор з Великої Британії у сектор відновлюваної енергетики України, повідомляє про пошкодження вітрової турбіни, розташованої у вітропарку на півдні України, внаслідок нещодавньої атаки безпілотника. На щастя, постраждалих серед персоналу немає. За даним фактом Національна поліція України відкрила кримінальне провадження.

Після атаки була ініційована часткова зупинка вітропарку. Спеціальна команда ElementumEnergy зараз працює над відпуску електроенергії споживачам.

Пані Ольга Рибачук, керуюча директорка Elementum Energy, зазначила: «Незважаючи на складні обставини, наша відданість залишається непохитною. Вітровий парк, який працював під час повномасштабного вторгнення, був життєво важливим джерелом енергії для народу України. Наша команда працюватиме разом із відповідальними органами влади, аби зберегти функціонування наших вітряків».

Про Elementum Energy: Заснована в 2019 році компанія Elementum Energy Limited швидко стала найбільшим міжнародним інвестором у відновлювану енергетику України. Компанія зі штаб-квартирою в Лондоні консолідувала потуже портфоліо, що включає сонячні та вітрові електростанції у різних куточках України, загальною встановленою потужністю 636 МВт. Маючи операційні центри в Києві, Лондоні та Одесі, Elementum Energy спеціалізується на управлінні портфелем, розробляє та будує проекти з відновлюваної енергетики. Будучи рішучим прихильником сталого майбутнього, компанія залишається глибоко відданою справі збереження навколишнього середовища та розвитку суспільства.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з командою зі зв’язків зі ЗМІ. Електронна пошта: [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: