fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вітальна кава

03/ 04/ 2018
  Компанії Асоціації та потенційні учасники зранку кавували та обмінювалися новинами з життя Асоціації, компаній та регiону. Для прикладу: - Josera в цьому році влітку святкуватиме своє 10 - річчя; - Офіс BDO Ukraine планує розширювати свою діяльність і в цьому місяці організовує захід щодо міжнародного бухгалтерського обліку; - Credit Agricole планує на травень захід по макроекономічним трендам; - На Львівщині було створено Львівський модний (текстильний) кластер - обєднання представників української текстильної промисловості. Їхній перший проект - Інноваційна школа шиття вже запрацював. За його допомогою роботодавці будуть намагатися вирішити питання нестачі персоналу, особливо швачок. І ще багато багато чудового відбувається щодня. Варто це підмічати! Щасливого всім дня і до зустрічі на вітальній каві 8 травня (1 травня вихідний, тому робимо виключення).

Компанії Асоціації та потенційні учасники зранку кавували та обмінювалися новинами з життя Асоціації, компаній та регiону.

Для прикладу:

– Josera в цьому році влітку святкуватиме своє 10 – річчя;

– Офіс BDO Ukraine планує розширювати свою діяльність і в цьому місяці організовує захід щодо міжнародного бухгалтерського обліку;

– Credit Agricole планує на травень захід по макроекономічним трендам;

– На Львівщині було створено Львівський модний (текстильний) кластер – об’єднання представників української текстильної промисловості. Їхній перший проект – Інноваційна школа шиття вже запрацював. За його допомогою роботодавці будуть намагатися вирішити питання нестачі персоналу, особливо швачок.

І ще багато багато чудового відбувається щодня.

Варто це підмічати!

Щасливого всім дня і до зустрічі на вітальній каві 8 травня (1 травня вихідний, тому робимо виключення).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: