fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Віталій Касько очолив практику антикорупційного аудиту та форензіку AC Crowe Ukraine

23/ 03/ 2021
  З радістю повідомляємо, що до команди AC Crowe Ukraine, приєднався Віталій Касько, який очолить практику антикорупційного аудиту та форензіку. Віталій має більш ніж 20 річний досвід роботи в державних органах влади, провідних юридичних компаніях України, таких як Arzinger, Василь Кисіль і партнери, член Правління Transparency International Ukraine (2017 рік), член виконавчого комітету Міжнародної організації прокурорів, спеціаліст високого рівня з питань протидії корупції. Спеціалізується на антикорупційному аудиті, комплаєнсі, корпоративній розвідці, форензіку. Був експертом з правових питань та консультантом різних міжнародних організацій у сфері кримінальної юстиції, боротьби з корупцією, міжнародного співробітництва у кримінальних справах та повернення активів. Заслужений юрист України. Екс перший заступник Генерального прокурора України (2020 рік). Визнаний фахівець, автор багатьох наукових робіт стосовно українського та європейського законодавства. За свою багаторічну кар’єру здобув репутацію людини з бездоганними цінностями, має високі стандарти якості роботи, глибокі знання - все це відповідає стандартам Crowe Global. Ми впевнені, що очолювана Віталієм практика стане надійним партнером для наших клієнтів у боротьбі з корупцією та фінансовим шахрайством.

З радістю повідомляємо, що до команди AC Crowe Ukraine, приєднався Віталій Касько, який очолить практику антикорупційного аудиту та форензіку.

Віталій має більш ніж 20 річний досвід роботи в державних органах влади, провідних юридичних компаніях України, таких як Arzinger, Василь Кисіль і партнери, член Правління Transparency International Ukraine (2017 рік), член виконавчого комітету Міжнародної організації прокурорів, спеціаліст високого рівня з питань протидії корупції.

Спеціалізується на антикорупційному аудиті, комплаєнсі, корпоративній розвідці, форензіку. Був експертом з правових питань та консультантом різних міжнародних організацій у сфері кримінальної юстиції, боротьби з корупцією, міжнародного співробітництва у кримінальних справах та повернення активів. Заслужений юрист України. Екс перший заступник Генерального прокурора України (2020 рік). Визнаний фахівець, автор багатьох наукових робіт стосовно українського та європейського законодавства. За свою багаторічну кар’єру здобув репутацію людини з бездоганними цінностями, має високі стандарти якості роботи, глибокі знання – все це відповідає стандартам Crowe Global.

Ми впевнені, що очолювана Віталієм практика стане надійним партнером для наших клієнтів у боротьбі з корупцією та фінансовим шахрайством.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: