fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вільний доступ для всіх: GlobalLogic запускає практичний курс про АІ

20/ 05/ 2024
  Наприкінці травня 2024 року одна з найбільших IT-компаній України – GlobalLogic – запускає навчальний курс АІ Marathon. Курс розрахований на студентів технічних спеціальностей та початківців в ІТ-сфері. Він включає теорію та практику застосування штучного інтелекту. Індустрія штучного інтелекту зростає на 37% щороку. За прогнозами, до 2030 року глобальний ринок ШІ сягне $1,8 млрд. Великі українські компанії одностайні: кількість замовлень на ШІ-рішення збільшилась. Відповідно, зростає і попит на спеціалістів, пов’язаних з AI – Data Science, Big Data, ML.  АІ Marathon від GlobalLogic допоможе розібратися в інструментах штучного інтелекту, а також отримати практичний досвід використання ШІ у реальних задачах. Курс складається з 6 вебінарів. Спікерами виступлять досвідчені фахівці GlobalLogic. Впродовж вебінарів учасники дізнаються про: Розвиток індустрії штучного інтелекту та спеціальності АІ-розробник Застосування GenAI для автомобільної промисловості Моделі великого лінгвістичного простору (LLM) та конструювання підказок (prompt engineering) Приклади етичного та неетичного використання штучного інтелекту, та багато іншого. Слухачі курсу спробують створити чат-бот та розпізнавач обʼєктів для самокерованих авто. Марафон пройде онлайн з 28 травня по 6 червня, доступ вільний для всіх. Всі лекції, комунікації та навчальні матеріали будуть англійською мовою. Після завершення курсу учасники отримають онлайн-сертифікат. AI Marathon проходитиме в рамках GlobalLogic Education — ініціативи, що сприяє професійному розвитку ІТ-спеціалістів. Детальна інформація та умови реєстрації на сторінці курсу.

Наприкінці травня 2024 року одна з найбільших IT-компаній України – GlobalLogic – запускає навчальний курс АІ Marathon. Курс розрахований на студентів технічних спеціальностей та початківців в ІТ-сфері. Він включає теорію та практику застосування штучного інтелекту.

Індустрія штучного інтелекту зростає на 37% щороку. За прогнозами, до 2030 року глобальний ринок ШІ сягне $1,8 млрд. Великі українські компанії одностайні: кількість замовлень на ШІ-рішення збільшилась. Відповідно, зростає і попит на спеціалістів, пов’язаних з AI – Data Science, Big Data, ML. 

АІ Marathon від GlobalLogic допоможе розібратися в інструментах штучного інтелекту, а також отримати практичний досвід використання ШІ у реальних задачах.

Курс складається з 6 вебінарів. Спікерами виступлять досвідчені фахівці GlobalLogic. Впродовж вебінарів учасники дізнаються про:

  • Розвиток індустрії штучного інтелекту та спеціальності АІ-розробник
  • Застосування GenAI для автомобільної промисловості
  • Моделі великого лінгвістичного простору (LLM) та конструювання підказок (prompt engineering)
  • Приклади етичного та неетичного використання штучного інтелекту, та багато іншого.

Слухачі курсу спробують створити чат-бот та розпізнавач обʼєктів для самокерованих авто.

Марафон пройде онлайн з 28 травня по 6 червня, доступ вільний для всіх. Всі лекції, комунікації та навчальні матеріали будуть англійською мовою. Після завершення курсу учасники отримають онлайн-сертифікат.

AI Marathon проходитиме в рамках GlobalLogic Education — ініціативи, що сприяє професійному розвитку ІТ-спеціалістів. Детальна інформація та умови реєстрації на сторінці курсу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: