fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Війна в Україні: затяжна фаза, нові виклики та шляхи адаптації для бізнесу

20/ 05/ 2024
  Минулого тижня Європейська Бізнес Асоціація провела обговорення ситуації на фронті та подальших можливих сценаріїв розвитку подій «Ситуація на фронті та її вплив на ведення бізнесу» за участі Андрія Загороднюка, голови правління Центру оборонних стратегій та екс-міністра оборони України, Григорія Перепелиці, директора Інституту зовнішньополітичних досліджень та Людмили Немирі, продюсерки та ведучої YouTube-каналу Ukrlife.tv. Експерти відзначили, що росія не має ресурсів для масштабного наступу. Дії росіян спрямовані на стримування українських сил та створення переговорної позиції. Росія прагне до переговорів, щоб зафіксувати свої здобутки та зняти тиск з боку Заходу. Однак переговори можуть призвести до тимчасового замороження війни, але не до її остаточного завершення. Будь-який компроміс має ґрунтуватися на принципах справедливості та міжнародного права. Важливу роль у війні відіграє допомога з боку Заходу. Її обсяги зростають, але, за словами експертів, Україні не вистачає авіації. Путін, ймовірно, прагне до глобальної ескалації конфлікту, зокрема, хоче кинути виклик світовому порядку та повернути росію до статусу світової держави. Водночас, Україна має всі шанси на перемогу, якщо буде єдиною та рішучою у своїх діях. Для України критично важливо зберегти оборону на східному та південному фронтах, продовжувати  зміцнювати обороноздатність країни, що включає в себе модернізацію армії, закупівлю сучасного озброєння та підготовку особового складу. Крім того, Україні потрібно активно співпрацювати з партнерами на Заході для отримання необхідної допомоги та посилення санкцій проти росії та розвивати економіку, щоб стати сильнішою та стійкішою до зовнішніх загроз. Бізнесу ж рекомендується бути гнучким та адаптивним до мінливих умов, що, власне, компанії, що працюють на ринку і роблять ці майже 2,5 роки. Важливо диверсифікувати ризики та шукати нові можливості на ринках Європи, а також співпрацювати з державою та міжнародними організаціями. Світ має продовжувати підтримувати Україну, а ми усі - і влада, і бізнес, і громадяни - маємо підтримувати єдність українського суспільства. Це важливо для того, щоб протистояти російській пропаганді та зберегти бойовий дух народу. Дякуємо експертам за актуальну ситуацію, прогнози її впливу на український бізнес та шляхи адаптації до нових викликів.

Минулого тижня Європейська Бізнес Асоціація провела обговорення ситуації на фронті та подальших можливих сценаріїв розвитку подій «Ситуація на фронті та її вплив на ведення бізнесу» за участі Андрія Загороднюка, голови правління Центру оборонних стратегій та екс-міністра оборони України, Григорія Перепелиці, директора Інституту зовнішньополітичних досліджень та Людмили Немирі, продюсерки та ведучої YouTube-каналу Ukrlife.tv.

Експерти відзначили, що росія не має ресурсів для масштабного наступу. Дії росіян спрямовані на стримування українських сил та створення переговорної позиції. Росія прагне до переговорів, щоб зафіксувати свої здобутки та зняти тиск з боку Заходу. Однак переговори можуть призвести до тимчасового замороження війни, але не до її остаточного завершення. Будь-який компроміс має ґрунтуватися на принципах справедливості та міжнародного права.

Важливу роль у війні відіграє допомога з боку Заходу. Її обсяги зростають, але, за словами експертів, Україні не вистачає авіації. Путін, ймовірно, прагне до глобальної ескалації конфлікту, зокрема, хоче кинути виклик світовому порядку та повернути росію до статусу світової держави.

Водночас, Україна має всі шанси на перемогу, якщо буде єдиною та рішучою у своїх діях. Для України критично важливо зберегти оборону на східному та південному фронтах, продовжувати  зміцнювати обороноздатність країни, що включає в себе модернізацію армії, закупівлю сучасного озброєння та підготовку особового складу. Крім того, Україні потрібно активно співпрацювати з партнерами на Заході для отримання необхідної допомоги та посилення санкцій проти росії та розвивати економіку, щоб стати сильнішою та стійкішою до зовнішніх загроз.

Бізнесу ж рекомендується бути гнучким та адаптивним до мінливих умов, що, власне, компанії, що працюють на ринку і роблять ці майже 2,5 роки. Важливо диверсифікувати ризики та шукати нові можливості на ринках Європи, а також співпрацювати з державою та міжнародними організаціями.

Світ має продовжувати підтримувати Україну, а ми усі – і влада, і бізнес, і громадяни – маємо підтримувати єдність українського суспільства. Це важливо для того, щоб протистояти російській пропаганді та зберегти бойовий дух народу.

Дякуємо експертам за актуальну ситуацію, прогнози її впливу на український бізнес та шляхи адаптації до нових викликів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: