fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

VIII розширений спеціалізований курс «Корпоративна Безпека Бізнесу»

13/ 03/ 2024
  ГО «Асоціація Професіоналів Корпоративної Безпеки України» запрошує вас взяти участь у VIII розширеномуспеціалізованомукурсі «КорпоративнаБезпекаБізнесу». Це безпрецедентна можливість отримати структуровані знання з питань безпеки бізнесу. Більш ніж 40 професіоналів-практиків у сфері корпоративної безпеки поділяться конкретними кейсами тадосвідом у вирішенні найважливіших проблем захисту активів від зовнішніх та внутрішніх загроз. Всі аспекти корпоративної безпеки - від корпоративної розвідки, фізичного захисту активів, протидії розкраданням та корпоративному шахрайству, кримінально-правового та судового захисту до інформаційної, промислової та психологічної безпеки і кризових комунікацій! До того ж практика управління ризиками корпоративної безпеки та використання поліграфу. Все це, і не тільки, на Курсі Корпоративна безпека бізнесу! За два з половиною роки існування курсу учасниками програми стали понад 210 осіб з числа власників бізнесу, топ-менеджменту і фахівців з безпеки, які отримали відповідні сертифікати і розвинули свої компетенції з питань ефективного захисту бізнесів будь якого формату. Детальний опис та реєстрація на курс - за посиланням https://www.corpbusinessecurity.com Для членів EBA пропонуємо знижку 10% за промокодом EBA10.

ГО «Асоціація Професіоналів Корпоративної Безпеки України» запрошує вас взяти участь у VIII розширеномуспеціалізованомукурсі «КорпоративнаБезпекаБізнесу».

Це безпрецедентна можливість отримати структуровані знання з питань безпеки бізнесу. Більш ніж 40 професіоналів-практиків у сфері корпоративної безпеки поділяться конкретними кейсами тадосвідом у вирішенні найважливіших проблем захисту активів від зовнішніх та внутрішніх загроз.

Всі аспекти корпоративної безпеки – від корпоративної розвідки, фізичного захисту активів, протидії розкраданням та корпоративному шахрайству, кримінально-правового та судового захисту до інформаційної, промислової та психологічної безпеки і кризових комунікацій! До того ж практика управління ризиками корпоративної безпеки та використання поліграфу. Все це, і не тільки, на Курсі “Корпоративна безпека бізнесу”!

За два з половиною роки існування курсу учасниками програми стали понад 210 осіб з числа власників бізнесу, топ-менеджменту і фахівців з безпеки, які отримали відповідні сертифікати і розвинули свої компетенції з питань ефективного захисту бізнесів будь якого формату.

Детальний опис та реєстрація на курс – за посиланням https://www.corpbusinessecurity.com

Для членів EBA пропонуємо знижку 10% за промокодом EBA10.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: