fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

VIII Форум «Диригенти змін»

15/ 09/ 2023
  Друзі, вітаємо! Розкриваємо імена перших спікерів панельних дискусій VIII Форуму «Диригенти змін», який відбудеться 27 вересня в нашому Незламному Києві: Олександр Корнієнко, Перший заступник Голови Верховної Ради України; Володимир Бородянський, Співзасновник Організації українських продюсерів, міністр культури України (2019–2020); Володимир Поперешнюк, Співзасновник Нової пошти; Іван Леньо, Лідер гурту Kozak System; Антон Дробович, Голова Українського інституту національної пам’яті, військовослужбовець ЗСУ; Андрій Різоль, Голова правління Асоціації «Дивись українське!», продюсер. Попередню реєстрацію відкрито за посиланням: https://deloi.tt/47gGFBI. Умови участі. Цього року ми не продаємо квитки, а пропонуємо нашим учасникам донатити. Всі благодійні внески у повному обсязі, а також 10% від партнерських внесків ми перерахуємо на користь БФ «Діти героїв». Цей фонд піклується про дітей, які втратили одного або обох батьків внаслідок війни, і буде підтримувати їх до досягнення повноліття. Кількість місць обмежена. Кожну заявку на участь ми розглядатимемо індивідуально. Організатори залишають за собою право відхилити пререєстрацію. Стежте за оновленнями програми Форуму на нашому сайті: https://conductorsofchanges.com та на сторінці Deloitte (UA). Зустрінемося! Щоб стати партнером Форуму, звертайтеся до Кирила Притули, керівника проєкту: [email protected]. З приводу виступу, а також медіапартнерства звертайтеся до Анастасії Бегези, лідерки PR-напряму «Делойт» в Україні: [email protected]. З організаційних питань пишіть Юлії Балаклеєнко, event-координаторці «Делойт» в Україні: [email protected].

Друзі, вітаємо!

Розкриваємо імена перших спікерів панельних дискусій VIII Форуму «Диригенти змін», який відбудеться 27 вересня в нашому Незламному Києві:

  • Олександр Корнієнко, Перший заступник Голови Верховної Ради України;
  • Володимир Бородянський, Співзасновник Організації українських продюсерів, міністр культури України (2019–2020);
  • Володимир Поперешнюк, Співзасновник Нової пошти;
  • Іван Леньо, Лідер гурту Kozak System;
  • Антон Дробович, Голова Українського інституту національної пам’яті, військовослужбовець ЗСУ;
  • Андрій Різоль, Голова правління Асоціації «Дивись українське!», продюсер.

Попередню реєстрацію відкрито за посиланням: https://deloi.tt/47gGFBI.

Умови участі. Цього року ми не продаємо квитки, а пропонуємо нашим учасникам донатити. Всі благодійні внески у повному обсязі, а також 10% від партнерських внесків ми перерахуємо на користь БФ «Діти героїв». Цей фонд піклується про дітей, які втратили одного або обох батьків внаслідок війни, і буде підтримувати їх до досягнення повноліття.

Кількість місць обмежена. Кожну заявку на участь ми розглядатимемо індивідуально. Організатори залишають за собою право відхилити пререєстрацію.

Стежте за оновленнями програми Форуму на нашому сайті: https://conductorsofchanges.com та на сторінці Deloitte (UA).

Зустрінемося!

Щоб стати партнером Форуму, звертайтеся до Кирила Притули, керівника проєкту: [email protected].

З приводу виступу, а також медіапартнерства звертайтеся до Анастасії Бегези, лідерки PR-напряму «Делойт» в Україні: [email protected].

З організаційних питань пишіть Юлії Балаклеєнко, event-координаторці «Делойт» в Україні: [email protected].

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: