fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відтепер ресторан МакДональдз є у Чернівцях

30/ 06/ 2024
  МакДональдз розпочав роботу в іще одному обласному центрі —  в Чернівцях на вул. Героїв Майдану, 184. Заклад став першим МакДональдз в місті та області. Таким чином МакДональдз продовжує розвиватися, щоб бути поруч із клієнтами і пропонувати смачну і якісну їжу для жителів і гостей міста.   МакДональдз у Чернівцях має площу понад 605 м2. Він налічує 175 місць у залі та 136 на терасі, де буде затишно насолодитися запашною кавою. Як і решта нових ресторанів МакДоналдз в Україні, чернівецький заклад має всі канали продажів, аби клієнти здійснювали і отримували замовлення максимально зручно. В залі працюють 12 цифрових терміналів самообслуговування, є сервіс обслуговування за столиком. Автомобілісти зможуть придбати страви на МакДрайві. А за кілька тижнів після відкриття працюватиме також служба доставки МакДелівері. Графік роботи ресторану — з 7:00 до 22:30, МакДрайву — з 5:00 до 22:30.    Завдяки зручному розташуванню на пожвавленій транспортній розв’язці сюди легко заїхати по дорозі. Також поруч розташовані торговельний центр, АЗС та інші інфраструктурні об’єкти, тому заклад стане зручним місцем, щоб перекусити між іншими справами.    Ресторан працюватиме за розширеними правилами безпеки, яких неухильно дотримуються всі заклади МакДональдз в Україні. Під час повітряної тривоги він зачинятиметься, аби працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття, і відкриється орієнтовно через годину після її скасування.  Ресторан у Чернівцях — перший МакДональдз, який відкривається у 2024 році. Загалом план на 2024 рік передбачає відкриття 6 ресторанів. і в Україні тепер працює 101 заклад, а мережа загалом налічує 118 ресторанів.    З кожним новим відкриттям МакДональдз підтримує місцеві громади та створює робочі місця. У Чернівцях у ресторані близько 100 працівників, і компанія відкрита до талантів та радо запрошує нових людей в команду, які матимуть стабільну роботу, заробітну плату та інші бонуси, гнучкий графік і можливість поєднувати роботу і навчання.   Дізнатися про графік роботи та перелік усіх ресторанів McDonald’s в Україні можна з офіційних джерел інформації компанії: на сайті МакДональдз в Україні та в мобільному застосунку в AppStore та Google Play.  Про МакДональдз в Україні   МакДональдз в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 р. в Києві. МакДональдз щорічно входить до переліку найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. МакДональдз в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер благодійної організації «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні».  Слідкуйте за сторінками МакДональдз в Україні в соцмережах Facebook, Instagram, Tik Tok і YouTube. 

МакДональдз розпочав роботу в іще одному обласному центрі —  в Чернівцях на вул. Героїв Майдану, 184. Заклад став першим МакДональдз в місті та області. Таким чином МакДональдз продовжує розвиватися, щоб бути поруч із клієнтами і пропонувати смачну і якісну їжу для жителів і гостей міста.  

МакДональдз у Чернівцях має площу понад 605 м2. Він налічує 175 місць у залі та 136 на терасі, де буде затишно насолодитися запашною кавою. Як і решта нових ресторанів МакДоналдз в Україні, чернівецький заклад має всі канали продажів, аби клієнти здійснювали і отримували замовлення максимально зручно. В залі працюють 12 цифрових терміналів самообслуговування, є сервіс обслуговування за столиком. Автомобілісти зможуть придбати страви на МакДрайві. А за кілька тижнів після відкриття працюватиме також служба доставки МакДелівері. Графік роботи ресторану — з 7:00 до 22:30, МакДрайву — з 5:00 до 22:30.   

Завдяки зручному розташуванню на пожвавленій транспортній розв’язці сюди легко заїхати по дорозі. Також поруч розташовані торговельний центр, АЗС та інші інфраструктурні об’єкти, тому заклад стане зручним місцем, щоб перекусити між іншими справами.   

Ресторан працюватиме за розширеними правилами безпеки, яких неухильно дотримуються всі заклади МакДональдз в Україні. Під час повітряної тривоги він зачинятиметься, аби працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття, і відкриється орієнтовно через годину після її скасування. 

Ресторан у Чернівцях — перший МакДональдз, який відкривається у 2024 році. Загалом план на 2024 рік передбачає відкриття 6 ресторанів. і в Україні тепер працює 101 заклад, а мережа загалом налічує 118 ресторанів.   

З кожним новим відкриттям МакДональдз підтримує місцеві громади та створює робочі місця. У Чернівцях у ресторані близько 100 працівників, і компанія відкрита до талантів та радо запрошує нових людей в команду, які матимуть стабільну роботу, заробітну плату та інші бонуси, гнучкий графік і можливість поєднувати роботу і навчання.  

Дізнатися про графік роботи та перелік усіх ресторанів McDonald’s в Україні можна з офіційних джерел інформації компанії: на сайті МакДональдз в Україні та в мобільному застосунку в AppStore та Google Play. 

Про МакДональдз в Україні  

МакДональдз в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 р. в Києві. МакДональдз щорічно входить до переліку найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. МакДональдз в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер благодійної організації «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні». 

Слідкуйте за сторінками МакДональдз в Україні в соцмережах Facebook, Instagram, Tik Tok і YouTube

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: