fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відтепер McDonald’s є в Олександрії

13/ 11/ 2023
    Сьогодні в м. Олександрія Кіровоградської області розпочав роботу ресторан McDonald’s на вул. Гетьмана Мазепи, 23. Завдяки розташуванню у самому серці країни, посередині траси М-30, що об’єднує схід і захід України, ресторан особливо зручний для тих, хто в дорозі. McDonald’s продовжує відкривати ресторани у невеликих містах і на трасах, щоб бути ближчими і зручнішими для клієнтів. У новому закладі в Олександрії подорожувальники мають змогу перепочити та скуштувати улюблені страви, залишивши автівку на великому паркувальному майданчику, або зробити замовлення через МакДрайв.   У просторому McDonald’s площею понад 470 м2 для гостей є 123 місця у залі та 122 на терасі, а поруч з рестораном – дитячий майданчик. Усередині працюють 10 цифрових терміналів самообслуговування для комфортного здійснення замовлення.  Ресторан і МакДрайв працюватимуть з 07:00 до 22:00. Згідно з розширеними правилами безпеки, під час повітряної тривоги заклад зачинятиметься, аби працівники і відвідувачі могли перейти у найближче укриття, і відкриється орієнтовно через годину після її скасування.   McDonald’s продовжує відновлювати роботу і відкривати нові ресторани, аби відвідувачі мали більше можливостей якісно поїсти в комфортний для себе час і там, де їм зручно. А компанія з кожним новим відкриттям підтримує місцеві громади та створює робочі місця. Олександрійський McDonald’s став 96-м рестораном серед тих, які нині працюють в Україні, і забезпечив понад 80 робочих місць.   Дізнатися про графік роботи та перелік усіх ресторанів McDonald’s в Україні можна з офіційних джерел інформації компанії: на сайті McDonald’s в Україні та в мобільному застосунку в AppStore та Google Play.  Один з головних пріоритетів компанії – турбота про громади. З початком повномасштабного вторгнення компанія McDonald’s з «Фундацією Дім Рональда МакДональда» та за активної волонтерської участі працівників компанії підтримує Україну і українців через програми гуманітарної допомоги. У  програмі з закупівлі життєво важливого медичного обладнання медичні заклади одержали 620 сучасних апаратів для лікування навіть найскладніших ран. А в програмі «Продуктовий набір», яка досі триває, українські родини, які постраждали внаслідок воєнних дій, отримали понад 235 тисяч наборів з продуктами першої необхідності. Про McDonalds в Україні McDonald’s в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 р. в Києві. McDonald’s щорічно входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. McDonald’s в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні.   Слідкуйте за сторінками McDonald’s в Україні в соцмережах Facebook, Instagram і YouTube.
01/

 

Сьогодні в м. Олександрія Кіровоградської області розпочав роботу ресторан McDonald’s на вул. Гетьмана Мазепи, 23. Завдяки розташуванню у самому серці країни, посередині траси М-30, що об’єднує схід і захід України, ресторан особливо зручний для тих, хто в дорозі. McDonald’s продовжує відкривати ресторани у невеликих містах і на трасах, щоб бути ближчими і зручнішими для клієнтів. У новому закладі в Олександрії подорожувальники мають змогу перепочити та скуштувати улюблені страви, залишивши автівку на великому паркувальному майданчику, або зробити замовлення через МакДрайв.  

У просторому McDonald’s площею понад 470 м2 для гостей є 123 місця у залі та 122 на терасі, а поруч з рестораном – дитячий майданчик. Усередині працюють 10 цифрових терміналів самообслуговування для комфортного здійснення замовлення. 

Ресторан і МакДрайв працюватимуть з 07:00 до 22:00. Згідно з розширеними правилами безпеки, під час повітряної тривоги заклад зачинятиметься, аби працівники і відвідувачі могли перейти у найближче укриття, і відкриється орієнтовно через годину після її скасування.  

McDonald’s продовжує відновлювати роботу і відкривати нові ресторани, аби відвідувачі мали більше можливостей якісно поїсти в комфортний для себе час і там, де їм зручно. А компанія з кожним новим відкриттям підтримує місцеві громади та створює робочі місця. Олександрійський McDonald’s став 96-м рестораном серед тих, які нині працюють в Україні, і забезпечив понад 80 робочих місць.  

Дізнатися про графік роботи та перелік усіх ресторанів McDonald’s в Україні можна з офіційних джерел інформації компанії: на сайті McDonald’s в Україні та в мобільному застосунку в AppStore та Google Play. 

Один з головних пріоритетів компанії – турбота про громади. З початком повномасштабного вторгнення компанія McDonalds з «Фундацією Дім Рональда МакДональда» та за активної волонтерської участі працівників компанії підтримує Україну і українців через програми гуманітарної допомоги. У  програмі з закупівлі життєво важливого медичного обладнання медичні заклади одержали 620 сучасних апаратів для лікування навіть найскладніших ран. А в програмі «Продуктовий набір», яка досі триває, українські родини, які постраждали внаслідок воєнних дій, отримали понад 235 тисяч наборів з продуктами першої необхідності.

Про McDonald’s в Україні

McDonald’s в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 р. в Києві. McDonald’s щорічно входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. McDonald’s в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні.  

Слідкуйте за сторінками McDonald’s в Україні в соцмережах Facebook, Instagram і YouTube.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: