fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Відкриття відділення ОТП Банку – знакова подія для міста», – мер Ірпеня

16/ 06/ 2022
    Мер Ірпеня Олександр Маркушин завітав на офіційне відкриття першого відділення ОТП Банку в цьому місті і привітав працівників з початком роботи. «Це знакова подія, адже йдеться про потужну і надійну фінансову установу, зручність для людей і підтримку для підприємств», – наголосив міський голова. У свою чергу, голова правління ОТП Банку Володимир Мудрий розповів, що старт роботи нового відділення планувався ще на початку березня. «Попри все ми прийняли відповідне рішення про відкриття, щойно Київську область було звільнено. Це позитивний сигнал бізнесу і населенню міста–героя: ми віримо у нашу перемогу, ми працюємо і готові підтримувати їх», – наголосив В.Мудрий. Нове відділення банку облаштоване за найвищими європейськими стандартами, із зоною обслуговування та депозитними сейфами. «У нас зручне розташування, у центрі міста, за адресою вул. Т.Шевченка, 7Н. Тут надають усі види банківських послуг як для фізичних, так і для юридичних осіб», – розповіла керуюча відділенням в м.Ірпінь Світлана Сапсай. – «Зокрема, одна із затребуваних зараз послуг – це отримання допомоги від ООН для внутрішньо переміщених осіб, її можна отримати у нас. Також ми маємо вільні банківські скриньки, які готові запропонувати клієнтам». «Пройшло трохи більше місяця після бойових дій в Ірпені, а в місто вже повернулося майже 50% населення і відкрилася чи поновила роботу значна кількість малого та середнього бізнесу. Інвестиційна рада щодня працює над тим, щоб бізнес в Ірпені ставав міцніше на ноги. І я щиро дякую усім підприємцям, які повертаються до роботи, розуміючи, що бізнес – це податки, а податки – це кошти на відновлення зруйнованих шкіл, дитсадків, лікарень та житла ірпінців», – підкреслив голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк. Нагадаємо, що роботу з клієнтами відділення ОТП Банку в м.Ірпінь розпочало ще наприкінці травня. Переглянути відео із заходу https://youtu.be/9EFJ4QNqfnY
01/

 

Мер Ірпеня Олександр Маркушин завітав на офіційне відкриття першого відділення ОТП Банку в цьому місті і привітав працівників з початком роботи. «Це знакова подія, адже йдеться про потужну і надійну фінансову установу, зручність для людей і підтримку для підприємств», – наголосив міський голова.

У свою чергу, голова правління ОТП Банку Володимир Мудрий розповів, що старт роботи нового відділення планувався ще на початку березня. «Попри все ми прийняли відповідне рішення про відкриття, щойно Київську область було звільнено. Це позитивний сигнал бізнесу і населенню міста–героя: ми віримо у нашу перемогу, ми працюємо і готові підтримувати їх», – наголосив В.Мудрий.

Нове відділення банку облаштоване за найвищими європейськими стандартами, із зоною обслуговування та депозитними сейфами.

«У нас зручне розташування, у центрі міста, за адресою вул. Т.Шевченка, 7Н. Тут надають усі види банківських послуг як для фізичних, так і для юридичних осіб», – розповіла керуюча відділенням в м.Ірпінь Світлана Сапсай. – «Зокрема, одна із затребуваних зараз послуг – це отримання допомоги від ООН для внутрішньо переміщених осіб, її можна отримати у нас. Також ми маємо вільні банківські скриньки, які готові запропонувати клієнтам».

«Пройшло трохи більше місяця після бойових дій в Ірпені, а в місто вже повернулося майже 50% населення і відкрилася чи поновила роботу значна кількість малого та середнього бізнесу. Інвестиційна рада щодня працює над тим, щоб бізнес в Ірпені ставав міцніше на ноги. І я щиро дякую усім підприємцям, які повертаються до роботи, розуміючи, що бізнес – це податки, а податки – це кошти на відновлення зруйнованих шкіл, дитсадків, лікарень та житла ірпінців», – підкреслив голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

Нагадаємо, що роботу з клієнтами відділення ОТП Банку в м.Ірпінь розпочало ще наприкінці травня.

Переглянути відео із заходу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: