fbpx

Відкриття школи повного дня КМДШ на Осокорках

25/ 11/ 2019
    У 2020 році буде функціонувати вже четверта в Україні школа повного дня КМДШ. Адреса нової локації: м. Київ, Дніпровська набережна, 14 (на території ЖК «RiverStone»).   КМДШ – мережа приватних ліцензованих навчальних закладів з восьмирічною історією. КМДШ увійшла у рейтинг кращих шкіл світу за версією Microsoft Showcase Schools та стала співзасновником Української коаліції STEM – освіти.     Головна мета школи – не лише дати дітям інноваційні знання, а й виховати їх впевненими особистостями, здатними самостійно творити майбутнє та вміти пропонувати креативні рішення будь-яких ситуацій. У школі поглиблено вивчають іноземні мови, інтегруючи їх з вивченням точних та гуманітарних наук. Тут застосовують метод інтеграції між собою різних дисциплін, що допомагає учням цілісно сприймати різні явища та процеси. У КМДШ використовують практичні підходи до навчання, тому діти мають можливість закріплювати знання науковими, соціальними та творчими проектами, брати участь у наукових дослідах та відвідувати екскурсії на підприємствах.  Крім основної програми учні мають можливість відвідувати Наукові клуби, Творчі майстерні, IT-Lab, освоювати альтернативні види спорту та брати участь в Міжнародних дебатах з англійської мови.      КМДШ співпрацює з Міжнародними школами Великої Британії, Канади, Німеччини та Польщі. Учні мають можливість здобувати знання за програмами обміну в інших країнах. Після закінчення школи кожен учень отримує Атестат державного зразка про середню освіту. Графік навчання: 09:00-18:00 Кількість дітей у класах: до 19 Харчування: триразове (сніданок, обід та підвечірок) Адреса школа на Осокорках: Дніпровська набережна, 14 (на території ЖК «RiverStone») Дізнатися більше про підходи навчання та зареєструватися на індивідуальну зустріч можна за посиланням.
01/

 

У 2020 році буде функціонувати вже четверта в Україні школа повного дня КМДШ. Адреса нової локації: м. Київ, Дніпровська набережна, 14 (на території ЖК «RiverStone»).  

КМДШ – мережа приватних ліцензованих навчальних закладів з восьмирічною історією. КМДШ увійшла у рейтинг кращих шкіл світу за версією Microsoft Showcase Schools та стала співзасновником Української коаліції STEM – освіти.    

Головна мета школи – не лише дати дітям інноваційні знання, а й виховати їх впевненими особистостями, здатними самостійно творити майбутнє та вміти пропонувати креативні рішення будь-яких ситуацій.

У школі поглиблено вивчають іноземні мови, інтегруючи їх з вивченням точних та гуманітарних наук. Тут застосовують метод інтеграції між собою різних дисциплін, що допомагає учням цілісно сприймати різні явища та процеси.

У КМДШ використовують практичні підходи до навчання, тому діти мають можливість закріплювати знання науковими, соціальними та творчими проектами, брати участь у наукових дослідах та відвідувати екскурсії на підприємствах. 

Крім основної програми учні мають можливість відвідувати Наукові клуби, Творчі майстерні, IT-Lab, освоювати альтернативні види спорту та брати участь в Міжнародних дебатах з англійської мови.     

КМДШ співпрацює з Міжнародними школами Великої Британії, Канади, Німеччини та Польщі. Учні мають можливість здобувати знання за програмами обміну в інших країнах.

Після закінчення школи кожен учень отримує Атестат державного зразка про середню освіту.

  • Графік навчання: 09:00-18:00
  • Кількість дітей у класах: до 19
  • Харчування: триразове (сніданок, обід та підвечірок)
  • Адреса школа на Осокорках: Дніпровська набережна, 14 (на території ЖК «RiverStone»)

Дізнатися більше про підходи навчання та зареєструватися на індивідуальну зустріч можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: