fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкриття офісу SCHNEIDER GROUP в Австрії

11/ 02/ 2020
  SCHNEIDER GROUP продовжує глобальне розширення і відкриває новий офіс в столиці Австрії Відні. Даний офіс очолить відповідальний директор за встановлення нових контактів і підтримку існуючих звязків з клієнтами на австрійському ринку Крістофер Шагерль. Завдяки розташуванню в центрі австрійської столиці офіс SCHNEIDER GROUP є ідеальним майданчиком для розвитку і підтримки мережі контактів. Також в якості нашого нового представника в Австрії до нас приєднався Доктор Міхаель Ангерер, який раніше відповідав за східноєвропейські країни Торгової палати Австрії, що, безумовно, допоможе в зміцненні і розширенні міжнародної присутності SCHNEIDER GROUP. SCHNEIDER GROUP пропонує підтримку для виходу на ринок і локалізації проектів, а також аутсорсингу бізнес-процесів. Крім філії у Відні, компанія має офіси в Україні, Вірменії, Білорусі, Німеччині, Казахстані, Польщі, Росії, і Узбекистані і налічує 500 співробітників. Наша компанія безперервно зростає і розвивається, прагнучи допомогти своїм клієнтам використовувати всі перспективні інвестиційні можливості. Приєднуйтесь до нас на нашому шляху до нових обріїв партнерства, процвітання і успіху!

SCHNEIDER GROUP продовжує глобальне розширення і відкриває новий офіс в столиці Австрії Відні. Даний офіс очолить відповідальний директор за встановлення нових контактів і підтримку існуючих зв’язків з клієнтами на австрійському ринку Крістофер Шагерль.

Завдяки розташуванню в центрі австрійської столиці офіс SCHNEIDER GROUP є ідеальним майданчиком для розвитку і підтримки мережі контактів.

Також в якості нашого нового представника в Австрії до нас приєднався Доктор Міхаель Ангерер, який раніше відповідав за східноєвропейські країни Торгової палати Австрії, що, безумовно, допоможе в зміцненні і розширенні міжнародної присутності SCHNEIDER GROUP.

SCHNEIDER GROUP пропонує підтримку для виходу на ринок і локалізації проектів, а також аутсорсингу бізнес-процесів. Крім філії у Відні, компанія має офіси в Україні, Вірменії, Білорусі, Німеччині, Казахстані, Польщі, Росії, і Узбекистані і налічує 500 співробітників.

Наша компанія безперервно зростає і розвивається, прагнучи допомогти своїм клієнтам використовувати всі перспективні інвестиційні можливості. Приєднуйтесь до нас на нашому шляху до нових обріїв партнерства, процвітання і успіху!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: