fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкриття двох сервісних компаній AC Crowe Ukraine

09/ 04/ 2020
  Ми раді повідомити про відкриття двох сервісних компаній AC Crowe Ukraine: Crowe Accounting Ukraine – спеціалізована компанія з надання послуг у сфері бухгалтерського обліку та консультуванні з кадрових питань. Компанію представляє партнер Оксана Шаргородська. Crowe AVR – спеціалізована компанія з надання послуг з оцінки, консультування та досліджень. Компанію представляє партнер Олександр Зозуля. Враховуючи непрості умови, в яких зараз опинився бізнес, ми розуміємо потребу в оптимізації ресурсів та наданні високоякісних послуг компаніям для оптимізації бізнес - процесів та збереження їх бюджетів з метою утримання позицій на ринку, забезпечення працівників заробітними платами, виконання обов’язків перед клієнтами під час карантину тощо. Наші сервісні Компанії допоможуть це зробити максимально якісно та з урахування тих обставин, в яких опинився ваш бізнес! AC Crowe Ukraine - член міжнародної аудиторської мережі Crowe Global, 8-ї в світі за величиною, яка складається з 250 незалежних фірм, що надають аудиторські та консультаційні послуги у 130 країнах світу через 782 офісів.

Ми раді повідомити про відкриття двох сервісних компаній AC Crowe Ukraine:

Crowe Accounting Ukraine – спеціалізована компанія з надання послуг у сфері бухгалтерського обліку та консультуванні з кадрових питань. Компанію представляє партнер Оксана Шаргородська.

Crowe AVR – спеціалізована компанія з надання послуг з оцінки, консультування та досліджень. Компанію представляє партнер Олександр Зозуля.

Враховуючи непрості умови, в яких зараз опинився бізнес, ми розуміємо потребу в оптимізації ресурсів та наданні високоякісних послуг компаніям для оптимізації бізнес – процесів та збереження їх бюджетів з метою утримання позицій на ринку, забезпечення працівників заробітними платами, виконання обов’язків перед клієнтами під час карантину тощо. Наші сервісні Компанії допоможуть це зробити максимально якісно та з урахування тих обставин, в яких опинився ваш бізнес!

AC Crowe Ukraine – член міжнародної аудиторської мережі Crowe Global, 8-ї в світі за величиною, яка складається з 250 незалежних фірм, що надають аудиторські та консультаційні послуги у 130 країнах світу через 782 офісів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: