fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрито реєстрацію на оновлений курс «Девелопмент нерухомості»

11/ 07/ 2022
  Війна внесла свої корективи в наше життя й назавжди змінила ринок нерухомості. Реалізація об’єктів майбутнього потребує новітніх технологій, підходів до будівництва, врахування обставин сьогодення, що постійно змінюються. Тому CP School від Commercial Property та бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу» у вересні запускають оновлений під сучасні реалії курс «Девелопмент нерухомості». До того ж, з огляду на ситуацію в країні та дякуючи нашим викладачам та спонсорам, вартість навчання знижено на 50%. Вже 28 вересня 2022 року ви можете розпочати навчання в межах курсу «Девелопмент нерухомості». Він передбачає пять навчальних модулів: Сутність і нормативно-правові основи девелоперської діяльності. Управління девелоперським проєктом. Інструменти маркетингу та фінансового менеджменту в девелоперській діяльності. Особливості девелопменту різних видів нерухомості. Управління та експлуатація обєктів нерухомості. Період проведення: 28 вересня 2022 – 28 січня 2023 року.. Час проведення: 10.00 – 17.15. Формат навчання: гібридний – офлайн із частковим проведенням лекцій в онлайн-режимі. Практичні заняття, інтерактиви, виїзні сесії та проперті-тури винятково в офлайн. Курс «Девелопмент нерухомості» проводиться спільно з освітньою платформою CP School від Commercial Property та бізнес-школою «Міжнародний інститут бізнесу» з 2018 року. Деталі про курс за посиланням. З усіх питань і для реєстрації: [email protected] +38 (097) 265 04 36 [email protected] +38 (067) 819 07 17 Онлайн-форма для реєстрації

Війна внесла свої корективи в наше життя й назавжди змінила ринок нерухомості. Реалізація об’єктів майбутнього потребує новітніх технологій, підходів до будівництва, врахування обставин сьогодення, що постійно змінюються. Тому CP School від Commercial Property та бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу» у вересні запускають оновлений під сучасні реалії курс «Девелопмент нерухомості». До того ж, з огляду на ситуацію в країні та дякуючи нашим викладачам та спонсорам, вартість навчання знижено на 50%.

Вже 28 вересня 2022 року ви можете розпочати навчання в межах курсу «Девелопмент нерухомості». Він передбачає п’ять навчальних модулів:

  • Сутність і нормативно-правові основи девелоперської діяльності.
  • Управління девелоперським проєктом.
  • Інструменти маркетингу та фінансового менеджменту в девелоперській діяльності.
  • Особливості девелопменту різних видів нерухомості.
  • Управління та експлуатація об’єктів нерухомості.

Період проведення: 28 вересня 2022 – 28 січня 2023 року.

Час проведення: 10.00 – 17.15.

Формат навчання: гібридний – офлайн із частковим проведенням лекцій в онлайн-режимі. Практичні заняття, інтерактиви, виїзні сесії та проперті-тури винятково в офлайн.

Курс «Девелопмент нерухомості» проводиться спільно з освітньою платформою CP School від Commercial Property та бізнес-школою «Міжнародний інститут бізнесу» з 2018 року.

Деталі про курс за посиланням.

З усіх питань і для реєстрації:

[email protected]

+38 (097) 265 04 36

[email protected]

+38 (067) 819 07 17

Онлайн-форма для реєстрації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: