fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрито набір заявок на здобуття премії IT HR AWARDS 2022 в Україні!

24/ 01/ 2022
  IT HR AWARDS: Best Cases & Practices 2022 - 1-ша та єдина в Україні профільна премія в IT HR, яка відзначає найкращі досягнення в сфері роботи з персоналом в IT. Вже 8 років команда IT HR Forum та Because Talents Matter Community розвиває  IT HR спільноту в Україні. За цей час ми ділилися з вами найкращими українськими та міжнародними кейсами зі сцени. А зараз настав час нашого соціального проекту для спільноти:  час для визнання роботи справжніх професіоналів, супергероїв, які творять справжні дива в сфері HR,  задають тренди, навіть з мінімальними ресурсами створюють насправді круті проекти для своїх компаній і головне - людей! 20 листопада ми починаємо прийом заявок на Премію IT HR AWARDS: Best Cases & Practices 2022.  Участь у Премії - безкоштовна для номінантів.   У IT HR AWARDS можуть брати участь: в першу чергу, це IT-компанії (сервісні та продуктові) компанії, діяльність які працюють  на стику сфер IT & Telecom якщо відділ IT у Вашій компанії по розміру вже досяг рівня маленькой/ середньої  IT компанії в середині вашої основної компанії)) таке теж буває. IT HR AWARDS - всеукраїнська Премія, але якщо ви з іншої країни і у вас є цікавий кейс, надсилайте його на розгляд. Цього року в нас безліч крутезних номінацій, тому ніхто не піде без нагороди за свої новаторські проекти! Серед основних номінацій: Mental Health & Well-being Діджитал / автоматизація HR Marketing Employer Branding Онбордінг Оцінка Кращий проект з навчання та розвитку персоналу Краща програма розвитку менеджерів Social Impact Корпоративна соціальна відповідальність E-learning проект року Кращий проект з залучення талантів Ми впевнені, що вам є чим пишатися і дуже чекаємо на Ваші проекти. Переходьте за посиланням та реєструйтесь за формою, щоб стати учасником нашої Премії. Після заповнення заявки, організатори з вами зв’яжуться та запросять додаткові матеріали. Головна мета Премії - виділити та відзначити кращі кейси та практики в сфері IT HR. Та найголовніше - створити на основі цих кейсів базу знань для інших IT компаній, щоб спільними силами ефективно розвивати та виводити на новий рівень IT бізнес в Україні! Ми, як ніхто інший, розуміємо, яка ноша на плечах HR-рів: від пошуку кандидатів до програм онбордінга і навчання в складних умовах удаленку. Тому наша задача полягає в тому, щоб у вигляді Премії кращі фахівці отримали визнання їх досягнень і підтримку від колег. Більше інформації отримайте за посиланням: https://talentsmatter.org/it-hr-awards/ Покажіть ваші таланти усьому світу та змініть бачення сфери IT в Україні! Because your talent matter! Зв’язатися з нами: https://talentsmatter.org/it-hr-awards/ +380956878086  Оксана

IT HR AWARDS: Best Cases & Practices 2022 1-ша та єдина в Україні профільна премія в IT HR, яка відзначає найкращі досягнення в сфері роботи з персоналом в IT.

Вже 8 років команда IT HR Forum та Because Talents Matter Community розвиває  IT HR спільноту в Україні. За цей час ми ділилися з вами найкращими українськими та міжнародними кейсами зі сцени.

А зараз настав час нашого соціального проекту для спільноти:  час для визнання роботи справжніх професіоналів, супергероїв, які творять справжні дива в сфері HR,  задають тренди, навіть з мінімальними ресурсами створюють насправді круті проекти для своїх компаній і головне – людей!

20 листопада ми починаємо прийом заявок на Премію IT HR AWARDS: Best Cases & Practices 2022.  Участь у Премії – безкоштовна для номінантів.  

У IT HR AWARDS можуть брати участь:

 • в першу чергу, це IT-компанії (сервісні та продуктові)
 • компанії, діяльність які працюють  на стику сфер IT & Telecom
 • якщо відділ IT у Вашій компанії по розміру вже досяг рівня маленькой/ середньої  IT компанії в середині вашої основної компанії)) таке теж буває.

IT HR AWARDS – всеукраїнська Премія, але якщо ви з іншої країни і у вас є цікавий кейс, надсилайте його на розгляд.

Цього року в нас безліч крутезних номінацій, тому ніхто не піде без нагороди за свої новаторські проекти!

Серед основних номінацій:

 • Mental Health & Well-being
 • Діджитал / автоматизація
 • HR Marketing
 • Employer Branding
 • Онбордінг
 • Оцінка
 • Кращий проект з навчання та розвитку персоналу
 • Краща програма розвитку менеджерів
 • Social Impact
 • Корпоративна соціальна відповідальність
 • E-learning проект року
 • Кращий проект з залучення талантів

Ми впевнені, що вам є чим пишатися і дуже чекаємо на Ваші проекти.

Переходьте за посиланням та реєструйтесь за формою, щоб стати учасником нашої Премії. Після заповнення заявки, організатори з вами зв’яжуться та запросять додаткові матеріали.

Головна мета Премії – виділити та відзначити кращі кейси та практики в сфері IT HR. Та найголовніше – створити на основі цих кейсів базу знань для інших IT компаній, щоб спільними силами ефективно розвивати та виводити на новий рівень IT бізнес в Україні!

Ми, як ніхто інший, розуміємо, яка ноша на плечах HR-рів: від пошуку кандидатів до програм онбордінга і навчання в складних умовах удаленку. Тому наша задача полягає в тому, щоб у вигляді Премії кращі фахівці отримали визнання їх досягнень і підтримку від колег.

Більше інформації отримайте за посиланням: https://talentsmatter.org/it-hr-awards/

Покажіть ваші таланти усьому світу та змініть бачення сфери IT в Україні! Because your talent matter!

Зв’язатися з нами:

https://talentsmatter.org/it-hr-awards/

+380956878086  Оксана

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: