fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрите засідання Регіональної координаційної ради

03/ 11/ 2017
  Регіональна координаційна рада Західноукркаїнського офісу запросила учасників Асоціацїі на відкрите засідання. Окрім звіту про діяльність Асоціації та планів до кінця року, учасники обговорили практики антикорупційного комплаєнсу на компаніях. Антон Подільчак розповів про нещодані справи щодо сплати штрафів за недотримання процедур комплаєнсу та підкреслив важливість поширення дії ініціативи Асоціації Нульова толерантність до корупції/Zero tollerance to corruption і серед контрагентів. Дякуємо готелю «Леополіс» за смачну вечерю, «Advice Group» за ініціативу та запрошення в гості, «Bacardi Ukraine» за зігріваючі напої!
01/

Регіональна координаційна рада Західноукркаїнського офісу запросила учасників Асоціацїі на відкрите засідання.

Окрім звіту про діяльність Асоціації та планів до кінця року, учасники обговорили практики антикорупційного комплаєнсу на компаніях. Антон Подільчак розповів про нещодані справи щодо сплати штрафів за недотримання процедур комплаєнсу та підкреслив важливість поширення дії ініціативи Асоціації “Нульова толерантність до корупції/Zero tollerance to corruption” і серед контрагентів.

Дякуємо готелю «Леополіс» за смачну вечерю, «Advice Group» за ініціативу та запрошення в гості, «Bacardi Ukraine» за зігріваючі напої!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: