fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція у Харкові: Значення штучного інтелекту для МСБ, який хоче вигравати

20/ 06/ 2019
  Штучний інтелект (ШІ) стає вагомим інструментом у бізнесі та здатен вирішувати задачі  класифікації, оптимізації, прогнозування та генерації. Збір і аналіз даних дозволяє скористатися  перевагами не тільки великому, а й малому і середньому бізнесу (МСБ). У рамках Освітнього проекту Тренди майбутнього спікер із Київської школи економіки Сергій Хлівненко,  учасник програми MBA зі ШІ та аналізу даних, поділився на лекції про переваги ШІ. Сферою його використання у МСБ  є оптимізація ціни товару і підвищення ефективності логістики, виявлення найвагоміших факторів у рекламі, прогнозування майбутніх клієнтів тощо. «Дані - це новий актив. Чим раніше компанія почне їх збирати та аналізувати, тим швидше вона стане конкурентоспроможною», - вважає Сергій. Дякуємо спікеру та Київській школі економіки за поширення сучасних трендів та нових ідей для бізнесу! Докладніше про лекцію читайте на сайті ІА «Факт»

Штучний інтелект (ШІ) стає вагомим інструментом у бізнесі та здатен вирішувати задачі  класифікації, оптимізації, прогнозування та генерації. Збір і аналіз даних дозволяє скористатися  перевагами не тільки великому, а й малому і середньому бізнесу (МСБ).

У рамках Освітнього проекту “Тренди майбутнього” спікер із Київської школи економіки Сергій Хлівненко,  учасник програми MBA зі ШІ та аналізу даних, поділився на лекції про переваги ШІ. Сферою його використання у МСБ  є оптимізація ціни товару і підвищення ефективності логістики, виявлення найвагоміших факторів у рекламі, прогнозування майбутніх клієнтів тощо.

«Дані – це новий актив. Чим раніше компанія почне їх збирати та аналізувати, тим швидше вона стане конкурентоспроможною», – вважає Сергій.

Дякуємо спікеру та Київській школі економіки за поширення сучасних трендів та нових ідей для бізнесу!

Докладніше про лекцію читайте на сайті ІА «Факт»

Спікери

1 / 1
Сергій Хлівненко
Engineering Manager at Playson, учасник програми МВА в галузі штучного інтелекту та аналізу даних в Київській школі економіки
Сергій Хлівненко

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: