fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція Асоціації у Харкові: ЕКОНОМІКА крізь призму ФІНАНСІВ

11/ 12/ 2018
  11 грудня 2018 р. відкрита лекція на тему «ЕКОНОМІКА крізь призму ФІНАНСІВ» не залишила байдужим жодного слухача й перетворилася на жваву дискусію. Так, осмислення сутності та впливу фінансів є складним і відповідальним творчим процесом, від якого залежить фінансова стабільність підприємства, тобто успішне ведення бізнесу. Тон зустрічі задав спікер Андрій Марінченко, фінансовий директор ТД «Агродар», «Агрокепітал Груп»; консультант аудиторської фірми «СтройАУДИТ». Присутніх цікавили питання відсоткових ставок, чому вони підвищуються й знижуються, і як це відображається на веденні бізнесу. Говорили про те як правильно читати фінансову аналітику, та якою інформацією необхідно володіти для успішного прогнозування економічних процесів. Дякуємо спікеру й усім гостям, що ділились своїми думками і власним баченням ситуації!

11 грудня 2018 р. відкрита лекція на тему «ЕКОНОМІКА крізь призму ФІНАНСІВ» не залишила байдужим жодного слухача й перетворилася на жваву дискусію. Так, осмислення сутності та впливу фінансів є складним і відповідальним творчим процесом, від якого залежить фінансова стабільність підприємства, тобто успішне ведення бізнесу.

Тон зустрічі задав спікер Андрій Марінченко, фінансовий директор ТД «Агродар», «Агрокепітал Груп»; консультант аудиторської фірми «СтройАУДИТ».

Присутніх цікавили питання відсоткових ставок, чому вони підвищуються й знижуються, і як це відображається на веденні бізнесу. Говорили про те як правильно читати фінансову аналітику, та якою інформацією необхідно володіти для успішного прогнозування економічних процесів.

Дякуємо спікеру й усім гостям, що ділились своїми думками і власним баченням ситуації!

Спікери

1 / 1
Андрій Марінченко
Фінансовий директор ТД «Агродар», «Агрокепітал Груп»; консультант аудиторської фірми «СтройАУДИТ»
Андрій Марінченко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: