fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відеопосібник ДипІФР

30/ 10/ 2020
  Для тих, хто готується до іспиту ДипІФР у новому компютерному форматі, Відеопосібник ДипІФР Академії бізнесу EY може стати незамінним помічником. Під час іспиту ключову роль відіграють не тільки теоретичні знання, а й те, наскільки у учасника є відпрацьованими навички вирішення задач та аргументації своєї відповіді. Саме для набуття таких навичок студентам і потрібен Відеопосібник. З чого почати вирішення задачі? Як спланувати свою відповідь? Як набрати легкі бали? - на ці питання відповідає Відеопосібник ДипІФР. Відеопосібник це: ✔ 26 годин ретельного розбору іспитів минулих років (починаючи з 2015 року) ✔ Демонстрація підходів до вирішення завдань і планування відповідей ✔ Короткий огляд стандартів МСФО, що тестуються у задачах ✔ Лайфхаки від експерта ✔ Файли вирішення завдань доступні для скачування Детальніше https://eyacademyukraine.com/dipifr_tutorials

Для тих, хто готується до іспиту ДипІФР у новому комп’ютерному форматі, Відеопосібник ДипІФР Академії бізнесу EY може стати незамінним помічником.

Під час іспиту ключову роль відіграють не тільки теоретичні знання, а й те, наскільки у учасника є відпрацьованими навички вирішення задач та аргументації своєї відповіді. Саме для набуття таких навичок студентам і потрібен Відеопосібник.

З чого почати вирішення задачі? Як спланувати свою відповідь? Як набрати легкі бали? – на ці питання відповідає Відеопосібник ДипІФР.

Відеопосібник це:

✔ 26 годин ретельного розбору іспитів минулих років (починаючи з 2015 року)

✔ Демонстрація підходів до вирішення завдань і планування відповідей

✔ Короткий огляд стандартів МСФО, що тестуються у задачах

✔ Лайфхаки від експерта

✔ Файли вирішення завдань доступні для скачування

Детальніше https://eyacademyukraine.com/dipifr_tutorials

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: