fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Привітання зі святами від Європейської Бізнес Асоціації

Друзі, колеги, партнери, вітаю!

Сказати, що 2022 рік був важким для усіх нас – це нічого не сказати. Згадуючи лютий, в той час здавалось, що все пропало і встояти буде важко.

Але ми змогли. Ви змогли. Вся країна змогла. Якщо говорити про бізнес, більшість компаній втрималась і продовжують працювати. Так, непросто. Комусь навіть дуже – через недостачу оборотних коштів, руйнування, порушення логістичних ланцюгів, просідання (а часом і закриття ринку – як з авіа).  Але, загалом, бізнес тримає економічний фронт. І я дякую кожному за силу, хоробрість, стійкість, патріотизм та єдність.

Дякую за те, що в такий непростий час ви продовжує підтримувати країну, шукати варіанти, як адаптуватись, триматись (часом як той півник з Бородянки), продовжуєте за можливості сплачувати податки, використовувати аргументи і факти, аби доносити голос бізнесу, пояснювати важливість тих чи інших змін для економічного фронту країни. Цього року, до речі, ми отримали від вас навіть більше індивідуальних звернень та запитів ніж в попередні роки. І кожне ми ефективно пропрацьовували, аби віднаходити справедливість. Регіональні офіси Асоціації у Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові, де ми маємо 204 членські компанії, також, як і вся команда, працювали 24/7 та продовжують це робити, аби підтримувати бізнес.

Дякую, що продовжували та продовжуєте ділитись з нами своїми потребами та планами. Так, цього року ми значно менше зустрічались в офлайні, із зрозумілих обєктивних причин. Однак маю надію, що наступного року зустрічі в офлайні будуть частішими. При цьому, розуміючи важливість глобальної експансії для вас, ми також не стояли на місці та запустили Global Business fоr Ukraine ініціативу – аби створити платформу для глобального нетворкінгу та активізувати глобальний бізнес навколо України.

Дякую, що в такий непростий час ви продовжує підтримувати своїх працівниківта українців. Саме для вас наш Центр професійного розвитку проводив увесь рік освітні події (і учасників, до речі, було майже вдвічі більше ніж попереднього року), а Second Chance Bank допомагав шукати потреби воєнного часу.

Вірю, що триматись було важко. Але цей рік нас всіх точно зробив сильнішими, ще більш адаптивними і точно показав, хто є другом, партнером, надійним плечем, а хто ним ніколи і не був.

Тож загадуючи під ялинку найзаповітніше бажання для всіх нас – Перемогу України – я щиро бажаю тепло провести Різдвяні та Новорічні дні у колі рідних, близьких, друзів. Ми точно переможемо. Слава Україні!

Анна Дерев’янко, виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: