fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-дискусія: Потенціал медіації у бізнесі

За даними різних міжнародних досліджень попит на використання медіації для розв’язання корпоративних і трудових спорів стрімко зростає, а більша частина цих спорів успішно врегульовується. У більшості країн медіація застосовується синхронно із розглядом справи в суді, а компанії реалізують корпоративні програми та правила, щоб користуватися медіацією в повній мірі. Та чи є медіація трендом в українському бізнесі? На ці та інші питання щодо функціонування інституту медіації в Україні надали відповіді експерти панельної дискусії.

Спікери:

Вікторія Поліщук — голова Комітету з трудового права НААУ, керівник Центру трудового права та соціального забезпечення ВША НААУ, старший викладач Бізнес Школи КРОК. Сертифікований медіатор International Mediation Institute, World Mediation Organization; ADR International Conflict navigator.

Юна Потьомкіна — радниця та керівниця практики альтернативного вирішення спорів Asters, співкерівниця практики публічної адвокації та законотворчості.

Андрій Рищенко — cуддя спікер Дніпропетровського окружного адміністративного суду, президент GEMME Ukraine (ГО “Українська ассоціація суддів з медіації”), член робочих груп щодо вдосконалення процесуального законодавства Верховної Ради України Mediation LLM, засновник ГО Pro-Justice.

Арсен Сорока — корпоративний медіатор, тренер, юридичний радник, засновник та керуючий партнер компанії “Mediator.in.ua”.

Модератор:

Катерина Присяжнюк— керівник Офісу Асоціації у Дніпрі, бізнес медіатор.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: