fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відділення ОТП Банку в Черкасах відкрилося для клієнтів після реновації

19/ 08/ 2021
  Відділення ОТП Банку у центрі Черкас (вул. Лазарєва, 6) відкрилося для клієнтів після кардинальної реновації. Відтепер відділення має вдвічі більшу площу, покращені умови для обслуговування юридичних осіб, велику зону депозитарія з індивідуальними сейфами для преміального обслуговування. На урочистому відкритті відділення 18 серпня був присутній міський голова Анатолій Бондаренко, який і розрізав зелену стрічку, директор з роздрібних продажів та розвитку мережі ОТП Банку Леся Сирота, ділові партнери та ключові клієнти банку. Як повідомила Л.Сирота: «Після реновації наше відділення в місті Черкаси стало неймовірно просторим, світлим, затишним і водночас стильним. Відділення надає весь спектр банківських послуг європейського рівня всім клієнтам, і в той же час вирізняємося унікальними продуктами, які представлені лише в нашому банку, до прикладу: у нас краща програма для пенсіонерів з окремим консьєрж сервісом і ми перші та наразі єдині в Україні, хто розпочав купівлю акцій компаній на міжнародних ринках, у т.ч з індексу Dow Jones та S&P500», — підкреслила вона. За словами керуючої відділення Інни Гібало: «Сьогодні відділення ОТП Банку у Черкасах обслуговує більшість ключових клієнтів міста – юридичних осіб. Клієнтопотік у відділенні один з найбільших в Україні. Ми є лідером кредитування авто з пробігом, активно пропонуємо іпотечні кредити, адже ОТП Банк є учасником державної програми «Доступна іпотека 7%», що дуже актуально для міста, яке швидко розбудовується. Тож ми раді бачити усіх мешканців міста у відремонтованому відділенні». Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни. В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг». Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Відділення ОТП Банку у центрі Черкас (вул. Лазарєва, 6) відкрилося для клієнтів після кардинальної реновації. Відтепер відділення має вдвічі більшу площу, покращені умови для обслуговування юридичних осіб, велику зону депозитарія з індивідуальними сейфами для преміального обслуговування.

На урочистому відкритті відділення 18 серпня був присутній міський голова Анатолій Бондаренко, який і розрізав зелену стрічку, директор з роздрібних продажів та розвитку мережі ОТП Банку Леся Сирота, ділові партнери та ключові клієнти банку.

Як повідомила Л.Сирота: «Після реновації наше відділення в місті Черкаси стало неймовірно просторим, світлим, затишним і водночас стильним. Відділення надає весь спектр банківських послуг європейського рівня всім клієнтам, і в той же час вирізняємося унікальними продуктами, які представлені лише в нашому банку, до прикладу: у нас краща програма для пенсіонерів з окремим консьєрж сервісом і ми перші та наразі єдині в Україні, хто розпочав купівлю акцій компаній на міжнародних ринках, у т.ч з індексу Dow Jones та S&P500», — підкреслила вона.

За словами керуючої відділення Інни Гібало«Сьогодні відділення ОТП Банку у Черкасах обслуговує більшість ключових клієнтів міста – юридичних осіб. Клієнтопотік у відділенні один з найбільших в Україні. Ми є лідером кредитування авто з пробігом, активно пропонуємо іпотечні кредити, адже ОТП Банк є учасником державної програми «Доступна іпотека 7%», що дуже актуально для міста, яке швидко розбудовується. Тож ми раді бачити усіх мешканців міста у відремонтованому відділенні».

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google НовиниFacebookTwitterYouTubeInstagramTelegram та Viber.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: