fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відбулася презентація Дія.Сity Legal Support

13/ 05/ 2022
  12 травня відбулася презентація Дія.City Legal Support – нового сервісу юридичної підтримки від Асоціації ІТ Ukraine. Партнер GOLAW Макс Лебедєв поділився власним досвідом роботи з кандидатами та резидентами Дія.City, а також перевагами набуття статусу резидента. «На сьогоднішній день вже 225 українських та іноземних компаній стали резидентами Дія.City. Не зважаючи на надскладні зовнішні обставини, ми бачимо позитивну динаміку – ІТ-кластери зростають, сектор розвивається та масштабується. Дія.City — це нижчі податки, соціальні гарантії для розробників, інструменти захисту інвестицій та інтелектуальної власності. Впевнений, що кількість резидентів, як і потужність української IT-екосистеми й надалі динамічно зростатиме», – зазначив Макс.

12 травня відбулася презентація Дія.City Legal Support – нового сервісу юридичної підтримки від Асоціації ІТ Ukraine.

Партнер GOLAW Макс Лебедєв поділився власним досвідом роботи з кандидатами та резидентами Дія.City, а також перевагами набуття статусу резидента.

«На сьогоднішній день вже 225 українських та іноземних компаній стали резидентами Дія.City. Не зважаючи на надскладні зовнішні обставини, ми бачимо позитивну динаміку – ІТ-кластери зростають, сектор розвивається та масштабується.

Дія.City — це нижчі податки, соціальні гарантії для розробників, інструменти захисту інвестицій та інтелектуальної власності.

Впевнений, що кількість резидентів, як і потужність української IT-екосистеми й надалі динамічно зростатиме», – зазначив Макс.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: