fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відбулась щорічна конференція Digital Banking Conference

28/ 11/ 2023
  22 листопада в інноваційному парку Unit.City відбулась щорічна конференція Digital Banking Conference, присвячена розвитку банківського сектору України. Подію було організовано Українською асоціацією фінтех та інноваційних компаній. Digital Banking Conference — це щорічна подія, присвячена дослідженню останніх тенденцій і викликів у стрімко змінюваному світі цифрового банкінгу. Збираючи експертів та лідерів думок галузі, конференція служить платформою для обміну знаннями.  Ключовими темами для обговорення на цьогорічній конференції Digital Banking Conference були: Наступні виклики у диджитал банкінгу. Як ШІ змінює індустрію банків. Трансформація цифрових платежів. Трансформація цифрового страхування. Еволюція банків та необанків. «Коли ми починали говорити про диджитал банкінг декілька років тому, це було інновацією. Тепер — це стандарт для кожного банку. Щороку ми збираємо разом лідерів галузі, представників регулятора та експертів банківської справи для обміну ідеями, створення партнерств та розбудови майбутнього фінансового ландшафту України» — Ростислав Дюк, Голова Правління УАФІК. «Уже багато років компанія Visa залишається глобальним лідером та новатором у сфері цифрових платежів. Саме тому підтримка конференції Digital Banking Conference, де зібралися ключові гравці українського платіжного ринку та фінтех-індустрії, є для нас надзвичайно важливою. Такі заходи доводять: українська банківська система продовжує розвиватися, цифровізуватися та включатися в глобальні діджитал-тренди навіть у найскладніші часи. А Visa й надалі підтримуватиме цей процес, пропонуючи передові платіжні технології», — прокоментувала Світлана Чирва, віцепрезидентка, регіональна менеджерка Visa в Україні та Молдові. У конференції Digital Banking Conference взяли участь українські підприємці, представники банків, юридичних фірм, телеком та ІТ компаній, державних регуляторних органів та міжнародних інституцій, а також платіжних провайдерів та фінтех-компаній.  Партнери заходу:  Стратегічний партнер — Visa. Нетворкінг партнер — Jack Daniel`s. IT партнер — Banza. Хостинг партнер — Unit.City. Медіапартнер — FinTech Insider. Аналітичний партнер — Fintechly.  Інформаційні партнери: Спілка Українських Підприємців, Незалежна асоціація банків України, European Business Association, International Financial Club “BANKIR”, Асоціація українських банків, МТСБУ, Ukrainian Startup Fund.

22 листопада в інноваційному парку Unit.City відбулась щорічна конференція Digital Banking Conference, присвячена розвитку банківського сектору України. Подію було організовано Українською асоціацією фінтех та інноваційних компаній. Digital Banking Conference — це щорічна подія, присвячена дослідженню останніх тенденцій і викликів у стрімко змінюваному світі цифрового банкінгу. Збираючи експертів та лідерів думок галузі, конференція служить платформою для обміну знаннями. 

Ключовими темами для обговорення на цьогорічній конференції Digital Banking Conference були:

  • Наступні виклики у диджитал банкінгу.
  • Як ШІ змінює індустрію банків.
  • Трансформація цифрових платежів.
  • Трансформація цифрового страхування.
  • Еволюція банків та необанків.

«Коли ми починали говорити про диджитал банкінг декілька років тому, це було інновацією. Тепер — це стандарт для кожного банку. Щороку ми збираємо разом лідерів галузі, представників регулятора та експертів банківської справи для обміну ідеями, створення партнерств та розбудови майбутнього фінансового ландшафту України» Ростислав Дюк, Голова Правління УАФІК.

«Уже багато років компанія Visa залишається глобальним лідером та новатором у сфері цифрових платежів. Саме тому підтримка конференції Digital Banking Conference, де зібралися ключові гравці українського платіжного ринку та фінтех-індустрії, є для нас надзвичайно важливою. Такі заходи доводять: українська банківська система продовжує розвиватися, цифровізуватися та включатися в глобальні діджитал-тренди навіть у найскладніші часи. А Visa й надалі підтримуватиме цей процес, пропонуючи передові платіжні технології», — прокоментувала Світлана Чирва, віцепрезидентка, регіональна менеджерка Visa в Україні та Молдові.

У конференції Digital Banking Conference взяли участь українські підприємці, представники банків, юридичних фірм, телеком та ІТ компаній, державних регуляторних органів та міжнародних інституцій, а також платіжних провайдерів та фінтех-компаній. 

Партнери заходу: 

Стратегічний партнер — Visa. Нетворкінг партнер — Jack Daniel`s. IT партнер — Banza. Хостинг партнер — Unit.City. Медіапартнер — FinTech Insider. Аналітичний партнер — Fintechly. 

Інформаційні партнери: Спілка Українських Підприємців, Незалежна асоціація банків України, European Business Association, International Financial Club “BANKIR”, Асоціація українських банків, МТСБУ, Ukrainian Startup Fund.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: