fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Від приватної ініціативи до міжнародної благодійної організації: БФ “Діти Героїв” створює Наглядову раду в Україні

20/ 09/ 2023
  До складу Наглядової ради фонду увійшла Анна Дерев’янко, виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації та інші лідери суспільства. Благодійний фонд Діти Героїв” , що надає довготривалу допомогу дітям, які втратили одного або двох батьків внаслідок війни, розпочав свою діяльність у перші тижні повномасштабного російського вторгнення. На той момент команда Фонду налічувала лише десяток людей, а кількість підопічних родин становила близько двохсот. Станом на вересень 2023 року під опікою Фонду перебувають більше 6 000 дітей, а обсяги наданої допомоги за період існування фонду досягли 190 674 380 гривень.  Зважаючи на активну фазу бойових дій та продовження війни, Фонд прогнозує збільшення кількості підопічних до 10 000 на початок наступного року.  Ефективне управління та надання необхідної допомоги у таких масштабах потребують залучення професіоналів різноманітних галузей та лідерів з досвідом взаємодії з міжнародними партнерами та розумінням стратегічного розвитку. Саме для того, щоб посилити діяльність організації, БФ “Діти Героїв” залучив потужних лідерів, що увійдуть до його Наглядової ради, тим самим посиливши можливості Фонду. Серед них: Анна Деревянко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації;  Кирило Бігай, генеральний директор та співзасновник компанії Preply;  Сергій Кулик, керівний партнер Делойт в Україні Даніїл Пасько, партнер-засновник Diligent Capital Partners та співзасновник БО “БФ Діти Героїв Сергій Гончаревич, керуючий партнер, генеральний директор Capital Times Investment Advisors та співзасновник фонду Діти Героїв;  Катерина Глазкова, виконавчий директор Спілки українських підприємців. Також до складу Наглядової ради долучається Вікторія Лісна - представниця сімей, яким допомагає Фонд і колишня його підопічна. Керівники організації впевнені, що роль Вікторії у його стратегічній діяльності є надважливою, адже її життєвий досвід і бачення дозволяють формувати та реалізовувати найбільш актуальні та ефективні програми допомоги для постраждалих дітей та їх родин.  Крім того, БФ “Діти Героїв” зареєстрований у США та Нідерландах і має відповідний non-profit статус, підтверджений місцевим законодавством. В обох країнах благодійна організація також має сформовані ради директорів, до складу яких увійшли представники українсього та міжнародного бізнесів та впливові лідери.

До складу Наглядової ради фонду увійшла Анна Дерев’янко, виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації та інші лідери суспільства.

Благодійний фонд Діти Героїв” , що надає довготривалу допомогу дітям, які втратили одного або двох батьків внаслідок війни, розпочав свою діяльність у перші тижні повномасштабного російського вторгнення. На той момент команда Фонду налічувала лише десяток людей, а кількість підопічних родин становила близько двохсот. Станом на вересень 2023 року під опікою Фонду перебувають більше 6 000 дітей, а обсяги наданої допомоги за період існування фонду досягли 190 674 380 гривень. 

Зважаючи на активну фазу бойових дій та продовження війни, Фонд прогнозує збільшення кількості підопічних до 10 000 на початок наступного року. 

Ефективне управління та надання необхідної допомоги у таких масштабах потребують залучення професіоналів різноманітних галузей та лідерів з досвідом взаємодії з міжнародними партнерами та розумінням стратегічного розвитку. Саме для того, щоб посилити діяльність організації, БФ “Діти Героїв” залучив потужних лідерів, що увійдуть до його Наглядової ради, тим самим посиливши можливості Фонду. Серед них:

  • Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації; 
  • Кирило Бігай, генеральний директор та співзасновник компанії Preply; 
  • Сергій Кулик, керівний партнер “Делойт” в Україні
  • Даніїл Пасько, партнер-засновник Diligent Capital Partners та співзасновник БО “БФ Діти Героїв”
  • Сергій Гончаревич, керуючий партнер, генеральний директор Capital Times Investment Advisors та співзасновник фонду “Діти Героїв”; 
  • Катерина Глазкова, виконавчий директор Спілки українських підприємців.

Також до складу Наглядової ради долучається Вікторія Лісна – представниця сімей, яким допомагає Фонд і колишня його підопічна. Керівники організації впевнені, що роль Вікторії у його стратегічній діяльності є надважливою, адже її життєвий досвід і бачення дозволяють формувати та реалізовувати найбільш актуальні та ефективні програми допомоги для постраждалих дітей та їх родин. 

Крім того, БФ “Діти Героїв” зареєстрований у США та Нідерландах і має відповідний non-profit статус, підтверджений місцевим законодавством. В обох країнах благодійна організація також має сформовані ради директорів, до складу яких увійшли представники українсього та міжнародного бізнесів та впливові лідери.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: