fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Від дверей до дверей» – 5000 миль

06/ 12/ 2017
  Доставкою «від дверей до дверей» в наш час вже нікого не здивуєш. А що якщо мова йде про мультимодальне перевезення негабариту, наприклад, з Америки в Україну? Компанія DSV успішно реалізує проекти такої складності. Дана послуга включає в себе підготовку негабаритного вантажу до перевезення, розробку спеціальної схеми кріплення, оформлення необхідних дозволів та сертифікатів кріплення, поетапний супровід, здійснення наземного та морського перевезень, вивантаження і доставку одержувачу. У перевезенні «від дверей до дверей» нафтогазового обладнання експерти компанії DSV задіяли контейнери «Flat Rack» для перевезення вантажу OOG (Out Of Gage), спеціальні трали для перевезення негабаритних вантажів; залучили до участі сюрвеєрів; здійснили перетарювання в порту згідно розроблених для даного вантажу схем; взяли все документальне оформлення даного перевезення на себе, а також розробили спеціальні умови страхування за програмою DSV Insurance. Фахівцями компанії DSV були передбачені всі тонкощі логістики нафтогазового обладнання загальною вагою близько 75 тонн, ризики зведені до нуля, забезпечені повна схоронність вантажу і належна якість перевезення. Джерело: https://dsv.ua/uk/vid-dverey-do-dverey-5000-myl

Доставкою «від дверей до дверей» в наш час вже нікого не здивуєш. А що якщо мова йде про мультимодальне перевезення негабариту, наприклад, з Америки в Україну?

Компанія DSV успішно реалізує проекти такої складності. Дана послуга включає в себе підготовку негабаритного вантажу до перевезення, розробку спеціальної схеми кріплення, оформлення необхідних дозволів та сертифікатів кріплення, поетапний супровід, здійснення наземного та морського перевезень, вивантаження і доставку одержувачу.

У перевезенні «від дверей до дверей» нафтогазового обладнання експерти компанії DSV задіяли контейнери «Flat Rack» для перевезення вантажу OOG (Out Of Gage), спеціальні трали для перевезення негабаритних вантажів; залучили до участі сюрвеєрів; здійснили перетарювання в порту згідно розроблених для даного вантажу схем; взяли все документальне оформлення даного перевезення на себе, а також розробили спеціальні умови страхування за програмою DSV Insurance.

Фахівцями компанії DSV були передбачені всі тонкощі логістики нафтогазового обладнання загальною вагою близько 75 тонн, ризики зведені до нуля, забезпечені повна схоронність вантажу і належна якість перевезення.

Джерело: https://dsv.ua/uk/vid-dverey-do-dverey-5000-myl

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: