fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Весняний табір “Фабрика мрій”

21/ 02/ 2022
  Весняний табір “Фабрика мрій” запрошує дітей 5-12 років на неймовірні канікули мрії з 28 березня по 1 квітня. За пʼять днів ми повністю зануримося в творчі проєкти, в Арт-лабораторіях за вибором, де ми поділимося на креативні підгрупи і кожен зможе втілити свою маленьку мрію Створені шедеври об’єднаємо в арт-простір, на який обов’язково запросимо всіх поціновувачів мистецтва в заключний день табору На дітей чекають такі Арт-лабораторії: Stop Motion Lab – Поринемо в творчі експерименти створення анімаційних роликів . Роботи презентуємо в фінальний день табору. Фотопроєкт «King\ Queen Hoollywood» – Познайомимося з секретиками гриму, стилю та позування, перевтілимося у відомих зірок 50-60х та створимо круті фотопортрети для нашої виставки. Jazz show – Музично-вокальний проєкт, де діти ознайомляться з грою на музичних інструментах та азами джазового вокалу, будемо займатися з професійними викладачами та знімемо результат на відео, яке транслюємо у фінальний день табору в Арт просторі. INSTALLATION Lab – Арт лабораторія мистецьких експериментів, створення дивовижних арт інсталяцій, які будуть основними експонатами на фінальній виставці. Art-space - на 1 поверсі школи розміщуємо всі створені проєкти та запрошуємо батьків прогулятися нашим арт простором протягом 2 годин до завершення зміни. І це ще далеко не все! За зміну: 2 заняття – наукові досліди Творчі МК кожного дня Спорт кожного дня Акторська майстерність Англійська – 3 заняття Робототехніка  – 3 заняття за зміну Клуб фінансової грамотності 5 Discovery club – тематичні науково–ігрові занурення, що знайомлять з темою дня Танцювальні, ігрові перерви, квести, кінотеатр, квіз-шоу, вечірка Локації: вул. Голосіївська, 13Г, Дніпровська набережна, 14Л Деталі та реєстрація -  https://bit.ly/3spmeyF

Весняний табір “Фабрика мрій” запрошує дітей 5-12 років на неймовірні канікули мрії з 28 березня по 1 квітня.

За пʼять днів ми повністю зануримося в творчі проєкти, в Арт-лабораторіях за вибором, де ми поділимося на креативні підгрупи і кожен зможе втілити свою маленьку мрію

Створені шедеври об’єднаємо в арт-простір, на який обов’язково запросимо всіх поціновувачів мистецтва в заключний день табору

На дітей чекають такі Арт-лабораторії:

 • Stop Motion Lab – Поринемо в творчі експерименти створення анімаційних роликів . Роботи презентуємо в фінальний день табору.
 • Фотопроєкт «King\ Queen Hoollywood» – Познайомимося з секретиками гриму, стилю та позування, перевтілимося у відомих зірок 50-60х та створимо круті фотопортрети для нашої виставки.
 • Jazz show – Музично-вокальний проєкт, де діти ознайомляться з грою на музичних інструментах та азами джазового вокалу, будемо займатися з професійними викладачами та знімемо результат на відео, яке транслюємо у фінальний день табору в Арт просторі.
 • INSTALLATION Lab – Арт лабораторія мистецьких експериментів, створення дивовижних арт інсталяцій, які будуть основними експонатами на фінальній виставці.
 • Art-space – на 1 поверсі школи розміщуємо всі створені проєкти та запрошуємо батьків прогулятися нашим арт простором протягом 2 годин до завершення зміни.

І це ще далеко не все!

За зміну:

 • 2 заняття – наукові досліди
 • Творчі МК кожного дня
 • Спорт кожного дня
 • Акторська майстерність
 • Англійська – 3 заняття
 • Робототехніка  – 3 заняття за зміну
 • Клуб фінансової грамотності
 • 5 Discovery club – тематичні науково–ігрові занурення, що знайомлять з темою дня
 • Танцювальні, ігрові перерви, квести, кінотеатр, квіз-шоу, вечірка

Локації: вул. Голосіївська, 13Г, Дніпровська набережна, 14Л

Деталі та реєстрація –  https://bit.ly/3spmeyF

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: