fbpx

Верховна Рада ратифікувала Протокол між Україною та Швейцарією про внесення змін до Угоди про уникнення подвійного оподаткування

27/ 09/ 2019
  18 вересня 2019 року ВРУ ратифікувала Протокол про внесення змін до Угоди про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Швейцарією (Протокол). Протокол був підписаний 24 січня 2019 року і передбачає, серед іншого: зниження розміру ставок оподаткування процентів та роялті – з 10 до 5 відсотків, звільнення від сплати роялті за певні обєкти ІВ більше не застосовуватиметься; посилення спроможності податкових органів обмінюватися інформацією без обмежень щодо національних податкових інтересів або банківської таємниці; і введення Тесту основної мети (Principal Purpose Test) - податкові пільги не надаватимуться, якщо основною метою операції буде використання таких пільг. Поправки, передбачені Протоколом, набувають чинності після повідомлення кожною стороною про завершення відповідних внутрішніх державних процедур щодо ратифікації Протоколу кожною державою. Ми продовжуватимемо контролювати ефективність Протоколу та надаватимемо додаткову інформацію, коли вона буде доступна. Якщо ви хочете дізнатися більше про тему, яку висвітлює ця публікація, або про наші послуги, будь ласка, звяжіться з Робом Шантцом та Олександром Марковим.

18 вересня 2019 року ВРУ ратифікувала Протокол про внесення змін до Угоди про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Швейцарією (“Протокол”).

Протокол був підписаний 24 січня 2019 року і передбачає, серед іншого:

  • зниження розміру ставок оподаткування процентів та роялті – з 10 до 5 відсотків, звільнення від сплати роялті за певні об’єкти ІВ більше не застосовуватиметься;
  • посилення спроможності податкових органів обмінюватися інформацією без обмежень щодо національних податкових інтересів або банківської таємниці; і
  • введення Тесту основної мети (Principal Purpose Test) – податкові пільги не надаватимуться, якщо основною метою операції буде використання таких пільг.

Поправки, передбачені Протоколом, набувають чинності після повідомлення кожною стороною про завершення відповідних внутрішніх державних процедур щодо ратифікації Протоколу кожною державою. Ми продовжуватимемо контролювати ефективність Протоколу та надаватимемо додаткову інформацію, коли вона буде доступна.

Якщо ви хочете дізнатися більше про тему, яку висвітлює ця публікація, або про наші послуги, будь ласка, зв’яжіться з Робом Шантцом та Олександром Марковим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: