fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Верховна Рада легалізувала азартні ігри

16/ 07/ 2020
  14 липня 2020 р. Верховна Рада України прийняла Закон Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор (далі Закон), який передбачає легалізацію та державне регулювання азартних ігор в Україні. Таким чином, повну заборону азартних ігор, що існує з 2009 р., буде незабаром скасовано. Закон запроваджує всебічне регулювання азартних ігор та передбачає: 1)   виключний перелік видів діяльності у сфері азартних ігор; 2)   ліцензування діяльності у сфері азартних ігор з розміром плати залежно від розташування, виду тощо; 3)   відповідність грального обладнання міжнародним стандартам; 4)   вимоги до організаторів азартних ігор, в тому числі щодо фінансового стану для забезпечення їх фінансової стабільності та гарантування виплат виграшів; 5)   створення регулятора – Комісії з розвитку та регулювання азартних ігор, до повноважень якої віднесено ліцензування азартних ігор, ведення необхідних реєстрів, встановлення вимог щодо сертифікації грального обладнання тощо; 6)   систему онлайн моніторингу для забезпечення державного контролю за азартними іграми; 7)   фінансову, адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення законодавства у сфері грального бізнесу. Окрім положень щодо кримінальної відповідальності, системи онлайн-моніторингу та сертифікації обладнання, вступ в дію яких відкладається на термін від 1 місяця до 2 років, Закон набуде чинності після його підписання Президентом України та офіційного опублікування. Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до партнера компанії Астерс Вадима Самойленка та юриста компанії Астерс Катерини Рекіянової.

14 липня 2020 р. Верховна Рада України прийняла Закон “Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор” (далі “Закон“), який передбачає легалізацію та державне регулювання азартних ігор в Україні. Таким чином, повну заборону азартних ігор, що існує з 2009 р., буде незабаром скасовано.

Закон запроваджує всебічне регулювання азартних ігор та передбачає:

1)   виключний перелік видів діяльності у сфері азартних ігор;

2)   ліцензування діяльності у сфері азартних ігор з розміром плати залежно від розташування, виду тощо;

3)   відповідність грального обладнання міжнародним стандартам;

4)   вимоги до організаторів азартних ігор, в тому числі щодо фінансового стану для забезпечення їх фінансової стабільності та гарантування виплат виграшів;

5)   створення регулятора – Комісії з розвитку та регулювання азартних ігор, до повноважень якої віднесено ліцензування азартних ігор, ведення необхідних реєстрів, встановлення вимог щодо сертифікації грального обладнання тощо;

6)   систему онлайн моніторингу для забезпечення державного контролю за азартними іграми;

7)   фінансову, адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення законодавства у сфері грального бізнесу.

Окрім положень щодо кримінальної відповідальності, системи онлайн-моніторингу та сертифікації обладнання, вступ в дію яких відкладається на термін від 1 місяця до 2 років, Закон набуде чинності після його підписання Президентом України та офіційного опублікування.

Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до партнера компанії Астерс Вадима Самойленка та юриста компанії Астерс Катерини Рекіянової.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: