fbpx

Вересень 2020 – відкриття школи КМДШ на Осокорках

04/ 02/ 2020
  Креативна Міжнародна Дитяча Школа КМДШ запрошує учнів 0-9 класів на навчання у новому креативному просторі на Дніпровській набережній, 14 (на території ЖК RiverStone). КМДШ – мережа ліцензованих приватних шкіл з восьмирічною історією. Місце, де дають лише практичні знання та допомагають дітям формуватися сильними та креативними особистостями, здатними творити своє майбутнє. ✅ Унікальна освітньо-формаційна програма. ✅ Тьюторсько-психологічний супровід дітей. ✅ У кожному класі до 20 учнів. ✅ Триразове харчування: сніданок, обід та підвечірок. ✅ Школа повного дня, з 9:00 до 18:00, студії на вибір у другій половині дня. ✅ Після закінчення навчання дитина отримує атестат загальнодержавного зразка. КМДШ запрошує батьків та школярів на ознайомчу зустріч! Дізнатися більше про підходи до навчання та зареєструватися на зустріч можна за посиланням.

Креативна Міжнародна Дитяча Школа КМДШ запрошує учнів 0-9 класів на навчання у новому креативному просторі на Дніпровській набережній, 14 (на території ЖК RiverStone).

КМДШ – мережа ліцензованих приватних шкіл з восьмирічною історією. Місце, де дають лише практичні знання та допомагають дітям формуватися сильними та креативними особистостями, здатними творити своє майбутнє.

✅ Унікальна освітньо-формаційна програма.
✅ Тьюторсько-психологічний супровід дітей.
✅ У кожному класі до 20 учнів.
✅ Триразове харчування: сніданок, обід та підвечірок.
✅ Школа повного дня, з 9:00 до 18:00, студії на вибір у другій половині дня.
✅ Після закінчення навчання дитина отримує атестат загальнодержавного зразка.

КМДШ запрошує батьків та школярів на ознайомчу зустріч!

Дізнатися більше про підходи до навчання та зареєструватися на зустріч можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: