fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вечірка Асоціації в Одесі з нагоди відкриття Mozzarella fresca Slow Food Caffe

02/ 06/ 2017
  Продовжуючи традицію різноманітних тематичних вечірок, які є не тільки приємним спільним проведенням часу, але й можливістю для нових бізнес-знайомств, 2 червня 2017 року члени Європейської Бізнес Асоціації відвідали відкриття Slow Food Caffe від гастрономії Mozzarella fresca. Гості поринули у приємну атмосферу кафе європейського формату та насолодились живою музикою. Присутні мали змогу побалувати себе артізанальними сирами, смачним вяленим мясом, морепродуктами, а також самим справжнім італійським джелато. Також в ході вечора учасники зустрічі познайомилися з креативним проектом “Food Art Foto: Базові потреби”.

Продовжуючи традицію різноманітних тематичних вечірок, які є не тільки приємним спільним проведенням часу, але й можливістю для нових бізнес-знайомств, 2 червня 2017 року члени Європейської Бізнес Асоціації відвідали відкриття Slow Food Caffe від гастрономії Mozzarella fresca.

Гості поринули у приємну атмосферу кафе європейського формату та насолодились живою музикою. Присутні мали змогу побалувати себе артізанальними сирами, смачним в’яленим м’ясом, морепродуктами, а також самим справжнім італійським джелато. Також в ході вечора учасники зустрічі познайомилися з креативним проектом “Food Art Foto: Базові потреби”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: