fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вечір кіно з Асоціацією: Одеський міжнародний кінофестиваль 2017

20/ 07/ 2017
  Підтримуючи традицію Вечорів кіно з Європейською Бізнес Асоціацією в Одесі, 20 липня 2017 року Південноукраїнський Офіс запросив свої членські компанії відвідати Восьмий Одеський Міжнародний Кінофестиваль (ОМКФ-2017). Цього разу ми дивились аргентинсько-іспанський комедійно-драматичний фільм «Почесний громадянин», який був знятий Гастоном Дюпра і Маріано Коном та отримав нагороду за кращу акторську роботу на Венеціанському кінофестивалі-2016. Гості насолодилися захоплюючим сюжетом про лауреата Нобелівської премії з літератури, який вже давно живе в Європі, та приймає запрошення від жителів рідного містечка в Аргентині. Вони вирішили нагородити його званням Видатний громадянин. На батьківщині письменник відчуває, що у нього рівну кількість схожих і протилежних рис з земляками.

Підтримуючи традицію Вечорів кіно з Європейською Бізнес Асоціацією в Одесі, 20 липня 2017 року Південноукраїнський Офіс запросив свої членські компанії відвідати Восьмий Одеський Міжнародний Кінофестиваль (ОМКФ-2017).

Цього разу ми дивились аргентинсько-іспанський комедійно-драматичний фільм «Почесний громадянин», який був знятий Гастоном Дюпра і Маріано Коном та отримав нагороду за кращу акторську роботу на Венеціанському кінофестивалі-2016.

Гості насолодилися захоплюючим сюжетом про лауреата Нобелівської премії з літератури, який вже давно живе в Європі, та приймає запрошення від жителів рідного містечка в Аргентині. Вони вирішили нагородити його званням “Видатний громадянин”. На батьківщині письменник відчуває, що у нього рівну кількість схожих і протилежних рис з земляками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: