fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вечір Кіно Розмовного Клубу з англійської мови Асоціації в Одесі

12/ 01/ 2018
  Південноукраїнський офіс Асоціації запропонував своїм членам розпочати новий 2018 рік з цікавого формату - Вечору Кіно разом з Розмовним Клубом з англійської мови. Адже це допомагає підвищити рівень розмовної англійської, поповнити словниковий запас та розширити світогляд. Модератором зустрічі виступила засновниця проекту “Talking Heads” Оксана Млинська. Учасники продовжували насолоджуватися святковим настроєм під час перегляду кінокартини “Канікули за обміном”. Крім того, ми пропрацювали складні слова і фрази з фільму, дізнались цікаві факти про його створення та обговорили побачене англійською. Стрічка також була корисна тим, що присутні могли почути як британську, так і американську вимови. Невимушеність атмосфери доповнювали смаколики від PepsiCo. Партнери    

Південноукраїнський офіс Асоціації запропонував своїм членам розпочати новий 2018 рік з цікавого формату – Вечору Кіно разом з Розмовним Клубом з англійської мови. Адже це допомагає підвищити рівень розмовної англійської, поповнити словниковий запас та розширити світогляд. Модератором зустрічі виступила засновниця проекту “Talking Heads” Оксана Млинська.

Учасники продовжували насолоджуватися святковим настроєм під час перегляду кінокартини “Канікули за обміном”. Крім того, ми пропрацювали складні слова і фрази з фільму, дізнались цікаві факти про його створення та обговорили побачене англійською. Стрічка також була корисна тим, що присутні могли почути як британську, так і американську вимови. Невимушеність атмосфери доповнювали смаколики від PepsiCo.

Партнери

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: