fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар Юлії Бойко “Планування робочого дня”

11/ 03/ 2019
  Не встигаєте виконати все заплановане протягом дня? Доводиться часто вирішувати «не свої» завдання? Часто відволікають люди, дзвінки, листи або щось ще? Витрачати багато сил на те, щоб змусити себе повернутися до роботи? Затримуєтесь регулярно на роботі або берете роботу додому? Не вистачає часу на відпочинок, сімю і захоплення? Якщо Ви відповіли Так хоча б на одне з цих питань - запрошуємо взяти участь в безкоштовному вебінарі Планування робочого дня, який проведе Юлія Бойко - старший бізнес-тренер компанії BogushTime. Мета вебінару: дати ефективну систему планування, яка дозволить оптимізувати роботу, справлятися з відволікаючими факторами і виконувати план на день в повному обсязі. Програма вебінару: Причини браку часу для виконання всіх завдань на день. З чого складається ефективна система планування. Як правильно скласти план завдань на день і виконати його. Як підвести підсумки дня правильно. Як правильно провести аналіз помилок. Як розумно спланувати новий день. Як впоратися з форс-мажорами і великою кількістю завдань. Участь безкоштовна при реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/LyBRviAsq5jP8Pyr1 Зареєструйтеся для участі у вебінарі вже сьогодні і задайте своє питання спікеру! В результаті Ви навчитеся ефективно планувати день, оптимізувати свою роботу, справлятися з відволікаючими факторами і виконувати план на день в повному обсязі. Формат: тільки цінні поради і практичні рекомендації! Дата: 19 березня,  09:30 - 10:30 за Київським часом Всі зареєстровані учасники отримають посилання на пряму трансляцію за 1 день до заходу і доступ до запису онлайн зустрічі зі спікером.

 • Не встигаєте виконати все заплановане протягом дня?
 • Доводиться часто вирішувати «не свої» завдання?
 • Часто відволікають люди, дзвінки, листи або щось ще?
 • Витрачати багато сил на те, щоб змусити себе повернутися до роботи?
 • Затримуєтесь регулярно на роботі або берете роботу додому?
 • Не вистачає часу на відпочинок, сім’ю і захоплення?

Якщо Ви відповіли “Так” хоча б на одне з цих питань – запрошуємо взяти участь в безкоштовному вебінарі “Планування робочого дня”, який проведе Юлія Бойко – старший бізнес-тренер компанії BogushTime.

Мета вебінару: дати ефективну систему планування, яка дозволить оптимізувати роботу, справлятися з відволікаючими факторами і виконувати план на день в повному обсязі.

Програма вебінару:

 1. Причини браку часу для виконання всіх завдань на день.
 2. З чого складається ефективна система планування.
 3. Як правильно скласти план завдань на день і виконати його.
 4. Як підвести підсумки дня правильно.
 5. Як правильно провести аналіз помилок.
 6. Як розумно спланувати новий день.
 7. Як впоратися з форс-мажорами і великою кількістю завдань.

Участь безкоштовна при реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/LyBRviAsq5jP8Pyr1

Зареєструйтеся для участі у вебінарі вже сьогодні і задайте своє питання спікеру!

В результаті Ви навчитеся ефективно планувати день, оптимізувати свою роботу, справлятися з відволікаючими факторами і виконувати план на день в повному обсязі.

Формат: тільки цінні поради і практичні рекомендації!

Дата: 19 березня,  09:30 – 10:30 за Київським часом

Всі зареєстровані учасники отримають посилання на пряму трансляцію за 1 день до заходу і доступ до запису онлайн зустрічі зі спікером.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: