fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар «Як відійти від оперативного управління» – Людмила Богуш

19/ 09/ 2018
  Коли ви створювали бізнес, ви хотіли, щоб він працював на вас. А зараз ви працюєте на свій бізнес, як власник бізнесу, директор, кращий продавець і ще кілька посад. Чи не так? 8 жовтня в 10:00 за Києвом Людмила Богуш - засновник і провідний бізнес-тренер компанії BogushTime - проведе вебінар на тему Як відійти від оперативного управління. Людмила Богуш - світовий експерт з управління часом і досягнення цілей, автор технології При-Цільного тайм-менеджменту, входить в ТОП-100 успішних жінок України і отримала статус «Жінка Року 2018», як одна з видатних жінок-лідерів, які зробили особливий внесок у розвиток свого напрямку не тільки в Україні, але і в міжнародних масштабах. Реєструйтеся на вебінар вже зараз, задайте питання Людмилі і отримаєте на нього відповідь в ході вебінару! МЕТА ЗАХОДУ: Сформувати розуміння реальної ролі власника в бізнесі і можливостей, які відкриває перед Вами розумне управління часом. ПРОГРАМА ЗАХОДУ: Як вийти із замкнутого кола оперативного управління і почати займатися стратегією? За якими показниками в компанії ви можете зрозуміти, що готові відійти від оперативного управління? Як виростити керівників, яким можна передати оперативне управління? Які насправді функції власника бізнесу або що ви повинні робити для розвитку своєї компанії? РЕЗУЛЬТАТ ЗАХОДИ: Ви зрозумієте реальну роль власника в бізнесі і можливості, які відкриває перед Вами розумне управління часом.

Коли ви створювали бізнес, ви хотіли, щоб він працював на вас. А зараз ви працюєте на свій бізнес, як власник бізнесу, директор, кращий продавець і ще кілька посад. Чи не так?

8 жовтня в 10:00 за Києвом Людмила Богуш – засновник і провідний бізнес-тренер компанії BogushTime – проведе вебінар на тему “Як відійти від оперативного управління”.

Людмила Богуш – світовий експерт з управління часом і досягнення цілей, автор технології При-Цільного тайм-менеджменту, входить в ТОП-100 успішних жінок України і отримала статус «Жінка Року 2018», як одна з видатних жінок-лідерів, які зробили особливий внесок у розвиток свого напрямку не тільки в Україні, але і в міжнародних масштабах.

Реєструйтеся на вебінар вже зараз, задайте питання Людмилі і отримаєте на нього відповідь в ході вебінару!

МЕТА ЗАХОДУ: Сформувати розуміння реальної ролі власника в бізнесі і можливостей, які відкриває перед Вами розумне управління часом.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

  • Як вийти із замкнутого кола оперативного управління і почати займатися стратегією?
  • За якими показниками в компанії ви можете зрозуміти, що готові відійти від оперативного управління?
  • Як виростити керівників, яким можна передати оперативне управління?
  • Які насправді функції власника бізнесу або що ви повинні робити для розвитку своєї компанії?

РЕЗУЛЬТАТ ЗАХОДИ: Ви зрозумієте реальну роль власника в бізнесі і можливості, які відкриває перед Вами розумне управління часом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: