fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ВЕБІНАР | Як 3D-друк відбудовує Україну: будівництво та медицина майбутнього

10/ 01/ 2025
  Війна росії проти України спричинила серйозні виклики для нашої країни в різних сферах життя. Від руйнувань інфраструктури до нагальних потреб у медичних засобах та оборонних технологіях — відновлення України потребує інноваційних рішень. Одним із таких рішень є 3D друк — сучасна технологія, яка здатна швидко й ефективно забезпечити необхідні ресурси. Німецька асоціація виробників галузі 3DDruck e.V. (V3D) у співпраці з GOLAW та ZIRNGIBL Rechtsanwälte Partnerschaft організовує конференцію, присвячену використанню 3D друку для підтримки України. Подія об’єднає провідних українських і німецьких експертів для обговорення потенціалу цієї технології у ключових сферах: медицина: створення протезів, імплантів та інших необхідних засобів для порятунку життів; будівництво: швидке відновлення зруйнованої інфраструктури за допомогою інноваційних рішень. Під час заходу партнери GOLAW Вікторія Бубліченко та Олександр Мельник обговорять інвестиційні можливості в Україні, програми підтримки та гарантії для інвесторів. У ролі модератора дискусії виступить керуючий партнер GOLAW Валентин Гвоздій. Також серед спікерів: Максим Забудський, заступник генерального директора 3D UTU; професор Саша Петерс, доктор наук та генеральний директор Haute Innovation; Віктор Артющенко, керівник напрямку 3D-друку в Infomir Group; Андреас Вельтен, генеральний директор V3D та IFA 3D. Ця подія стане унікальною платформою для обміну досвідом, пошуку нових партнерів і підтримки України за допомогою інноваційних рішень. 📅 Дата: 29 січня 2025 року ⏰ Час: 9:00 - 11:00 (CET), 10:00 - 12:00 за Києвом (EET) 📍 Формат: онлайн Запрошуємо всіх зацікавлених до участі — ваш внесок у цю дискусію може стати частиною великого процесу відновлення України! Реєстрація доступна за посиланням: https://share.hsforms.com/1y9oIfQtfRUKJDet8YKcJ0Q51fw8

Війна росії проти України спричинила серйозні виклики для нашої країни в різних сферах життя. Від руйнувань інфраструктури до нагальних потреб у медичних засобах та оборонних технологіях — відновлення України потребує інноваційних рішень. Одним із таких рішень є 3D друк — сучасна технологія, яка здатна швидко й ефективно забезпечити необхідні ресурси.

Німецька асоціація виробників галузі 3DDruck e.V. (V3D) у співпраці з GOLAW та ZIRNGIBL Rechtsanwälte Partnerschaft організовує конференцію, присвячену використанню 3D друку для підтримки України. Подія об’єднає провідних українських і німецьких експертів для обговорення потенціалу цієї технології у ключових сферах:

  • медицина: створення протезів, імплантів та інших необхідних засобів для порятунку життів;
  • будівництво: швидке відновлення зруйнованої інфраструктури за допомогою інноваційних рішень.

Під час заходу партнери GOLAW Вікторія Бубліченко та Олександр Мельник обговорять інвестиційні можливості в Україні, програми підтримки та гарантії для інвесторів. У ролі модератора дискусії виступить керуючий партнер GOLAW Валентин Гвоздій.

Також серед спікерів:

  • Максим Забудський, заступник генерального директора 3D UTU;
  • професор Саша Петерс, доктор наук та генеральний директор Haute Innovation;
  • Віктор Артющенко, керівник напрямку 3D-друку в Infomir Group;
  • Андреас Вельтен, генеральний директор V3D та IFA 3D.

Ця подія стане унікальною платформою для обміну досвідом, пошуку нових партнерів і підтримки України за допомогою інноваційних рішень.

📅 Дата: 29 січня 2025 року

Час: 9:00 – 11:00 (CET), 10:00 – 12:00 за Києвом (EET)

📍 Формат: онлайн

Запрошуємо всіх зацікавлених до участі — ваш внесок у цю дискусію може стати частиною великого процесу відновлення України!

Реєстрація доступна за посиланням: https://share.hsforms.com/1y9oIfQtfRUKJDet8YKcJ0Q51fw8

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: