fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар: “Впровадження ERP-системи Business Central для торгових компаній та дистрибуторів”

23/ 05/ 2024
  Шановні друзі! Запрошуємо вас на вебінар: “Впровадження ERP-системи Business Central для торгових компаній та дистрибуторів”, що відбудеться 6 червня 2024 року об 11:00 за київським часом. Тривалість: 60 хвилин + сесія Q&A 10 хвилин. Clarity Ukraine та Crayon Ukraine раді запросити всіх охочих на професійний вебінар із впровадження Microsoft Dynamics 365 Business Central для торгових компаній та дистрибуторів. На вебінарі розберемо управління запасами та планування, розглянемо специфіку складського обліку. Ознайомимось із наявними додатками для розширення функціональності Business Central. Значну частину часу приділимо демонстрації у живій системі. Ми спеціально фокусуємо контент на галузевій специфіці та практичних прикладах, щоб надати вам максимальну користь від нашої зустрічі. Демонстрацію прикладів в Business Central проведе досвідчена ERP-консультантка Clarity Ukraine – Марина Храмцова, що приймала участь у низці проєктів впровадження для торгових та виробничих компаній. А СBDO Clarity Ukraine – Віталій Курдюмов поділиться порадами перед впровадженням ERP для усіх, хто стоїть на порозі цього рішення. Також, ми не пройдемо повз сучасних можливостей, які з’явилися у рішеннях Microsoft, зокрема використання штучного інтелекту в ERP-системі. Після демонстрації Microsoft Dynamics 365 Business Central буде клієнтський референс від світового лідера у виробництві олії KERNEL. Ми запросили представника компанії – Олександра Рачібу, який розповість про переваги впровадження ERP-системи від Microsoft та надасть практичні поради як пройти успішний шлях проєкту. Реєстрація Програма вебінару: ERP для торгових компаний та дистрибуторів. Нові можливості та потужні кейси. Віталій Курдюмов, Clarity Ukraine. 20 хв. Демонстрація системи Business Central. Марина Храмцова, Clarity Ukraine. 25 хв. Переваги для бізнесу від впровадження ERP. Олександр Рачіба, KERNEL. 15 хв. Сесія Питання-Відповідь. 10 хв. Не оминайте чудову нагоду дізнатися більше про можливості та потенціал системи BusinessCentral саме для вашого бізнесу. Вебінар є безкоштовним, буде проходити онлайн але попередня реєстрація обов’язкова.  Заплануйте час для себе з користю. До зустрічі 06.06.2024 об 11-00. Посилання та лист-нагадування ми надішлемо вам напередодні події після отримання вашої реєстрації.

Шановні друзі!

Запрошуємо вас на вебінар: “Впровадження ERP-системи Business Central для торгових компаній та дистрибуторів”, що відбудеться 6 червня 2024 року об 11:00 за київським часом. Тривалість: 60 хвилин + сесія Q&A 10 хвилин.

Clarity Ukraine та Crayon Ukraine раді запросити всіх охочих на професійний вебінар із впровадження Microsoft Dynamics 365 Business Central для торгових компаній та дистрибуторів.

На вебінарі розберемо управління запасами та планування, розглянемо специфіку складського обліку. Ознайомимось із наявними додатками для розширення функціональності Business Central. Значну частину часу приділимо демонстрації у живій системі. Ми спеціально фокусуємо контент на галузевій специфіці та практичних прикладах, щоб надати вам максимальну користь від нашої зустрічі.

Демонстрацію прикладів в Business Central проведе досвідчена ERP-консультантка Clarity Ukraine – Марина Храмцова, що приймала участь у низці проєктів впровадження для торгових та виробничих компаній. А СBDO Clarity Ukraine – Віталій Курдюмов поділиться порадами перед впровадженням ERP для усіх, хто стоїть на порозі цього рішення. Також, ми не пройдемо повз сучасних можливостей, які з’явилися у рішеннях Microsoft, зокрема використання штучного інтелекту в ERP-системі.

Після демонстрації Microsoft Dynamics 365 Business Central буде клієнтський референс від світового лідера у виробництві олії KERNEL. Ми запросили представника компанії – Олександра Рачібу, який розповість про переваги впровадження ERP-системи від Microsoft та надасть практичні поради як пройти успішний шлях проєкту.

Реєстрація

Програма вебінару:

ERP для торгових компаний та дистрибуторів. Нові можливості та потужні кейси. Віталій Курдюмов, Clarity Ukraine. 20 хв.

Демонстрація системи Business Central. Марина Храмцова, Clarity Ukraine. 25 хв.

Переваги для бізнесу від впровадження ERP. Олександр Рачіба, KERNEL. 15 хв.

Сесія Питання-Відповідь. 10 хв.

Не оминайте чудову нагоду дізнатися більше про можливості та потенціал системи BusinessCentral саме для вашого бізнесу.

Вебінар є безкоштовним, буде проходити онлайн але попередня реєстрація обов’язкова. 

Заплануйте час для себе з користю. До зустрічі 06.06.2024 об 11-00. Посилання та лист-нагадування ми надішлемо вам напередодні події після отримання вашої реєстрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: