fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар: “Відновлення податкових перевірок. Як підготуватися до податкової перевірки та діяти після її проведення. Поради адвоката”

13/ 12/ 2023
  Академія LIGA ZAKON запрошує на вебінар: Відновлення податкових перевірок. Як підготуватися до податкової перевірки та діяти після її проведення. Поради адвоката 📅 19 грудня 🕖 16:00 - 18:00 Програма вебінару: 1. Порядок дій у разі втрати/неможливості вивезення первинних документів з територій ведення активних бойових дій (тимчасово окупованих територій). 2. Як підготуватися до податкової перевірки та діяти після її проведення? 3. Внутрішній кадровий аудит: документи, які мають бути на підприємстві та що перевіряють. 4. Внутрішня перевірка бухобліку, доходів та витрат, активів та зобовязань: документальне підґрунтя, типові порушення, виправлення помилок. 5. Електронний кабінет: як працювати, що перевіряти, контроль за сплатою податків. 6. Типові порушення, які шукають податкові органи: нереальність операцій, податок на прибуток, нарахування компенсуючих податкових зобов’язань з ПДВ та ін. 7. Визнання витрат та їх документальне оформлення у період воєнного стану (знищене майно, податкова амортизація, примусове відчуження майна). 8. Оподаткування операцій з передачі майна на благодійність (ПнП, ПДВ, ПДФО, ВЗ, ЄСВ). 9. Яка статистика та тенденції перевірок, що їх податкова проводить вже зараз? 10. На які операції податкова звертає особливу увагу під час перевірки? 11. Найпоширеніші інструменти захисту від податкових ризиків. 12. Можливості недопуску до проведення перевірки: остання практика Верховного Суду.   Спікер:    🎤 Ірина Нараєвська - адвокат з податкового права з 2020 року, спеціалізація – досудове вирішення податкових спорів. З 2011 року заснувала власну практику, а згодом і компанію «NILOS». Наразі партнер в АО «Клочков та партнери» З 2015 року активно займаєтьсяся громадською діяльністю: · член Громадських рад при ГУ ДПС у м. Києві, ДПС України, Міністерства фінансів України · член Комітету з питань митного та податкового права НААУ · член робочої групи при Міністерстві фінансів України щодо змін Постанови КМУ від 11.12.2019 р. № 1165   👉 Повна програма вебінару та реєстрація за посиланням: https://academy.ligazakon.net/event/512

Академія LIGA ZAKON запрошує на вебінар: “Відновлення податкових перевірок. Як підготуватися до податкової перевірки та діяти після її проведення. Поради адвоката”

📅 19 грудня

🕖 16:00 – 18:00

Програма вебінару:

1. Порядок дій у разі втрати/неможливості вивезення первинних документів з територій ведення активних бойових дій (тимчасово окупованих територій).
2. Як підготуватися до податкової перевірки та діяти після її проведення?
3. Внутрішній кадровий аудит: документи, які мають бути на підприємстві та що перевіряють.
4. Внутрішня перевірка бухобліку, доходів та витрат, активів та зобов’язань: документальне підґрунтя, типові порушення, виправлення помилок.
5. Електронний кабінет: як працювати, що перевіряти, контроль за сплатою податків.
6. Типові порушення, які шукають податкові органи: нереальність операцій, податок на прибуток, нарахування компенсуючих податкових зобов’язань з ПДВ та ін.
7. Визнання витрат та їх документальне оформлення у період воєнного стану (знищене майно, податкова амортизація, примусове відчуження майна).
8. Оподаткування операцій з передачі майна на благодійність (ПнП, ПДВ, ПДФО, ВЗ, ЄСВ).
9. Яка статистика та тенденції перевірок, що їх податкова проводить вже зараз?
10. На які операції податкова звертає особливу увагу під час перевірки?
11. Найпоширеніші інструменти захисту від податкових ризиків.
12. Можливості недопуску до проведення перевірки: остання практика Верховного Суду.
 
Спікер: 
 
🎤 Ірина Нараєвська – адвокат з податкового права з 2020 року, спеціалізація – досудове вирішення податкових спорів.
З 2011 року заснувала власну практику, а згодом і компанію «NILOS».
Наразі партнер в АО «Клочков та партнери»
З 2015 року активно займаєтьсяся громадською діяльністю:
· член Громадських рад при ГУ ДПС у м. Києві, ДПС України, Міністерства фінансів України
· член Комітету з питань митного та податкового права НААУ
· член робочої групи при Міністерстві фінансів України щодо змін Постанови КМУ від 11.12.2019 р. № 1165
 
👉 Повна програма вебінару та реєстрація за посиланням: https://academy.ligazakon.net/event/512

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: