fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар. Управлінці і підлеглі. Хто переможе?

24/ 10/ 2018
  Втомилися домагатися результатів від співробітників? Замість розвитку компанії займаєтеся внутрішніми розборками? Постійно змушені вмовляти співробітників зробити роботу? Хвилюєтеся в тому, що знову немає чим платити зарплату? І чи потрібно, якщо немає результатів? Співробітники скаржаться на те, що в компанії все не так? Ситуація не зміниться, якщо не почати її змінювати! А міняти - пора! 30 жовтня в 9:30 за київським часом, Олена Александрова - керуючий партнер і виконавчий директор компанії BogushTime - проведе безкоштовний вебінар на тему Управлінці і підлеглі. Хто переможе? Реєструйтеся вже зараз: https://goo.gl/forms/JP2him6QWuZtJEOA2 На вебінарі ми розберемо основні причини конфронтації між керівниками і співробітниками на реальних кейсах, а також виявимо, що потрібно робити керівникам для ефективної взаємодії з підлеглими і високих результатів команди.

Втомилися домагатися результатів від співробітників? Замість розвитку компанії займаєтеся внутрішніми “розборками”? Постійно змушені вмовляти співробітників зробити роботу? Хвилюєтеся в тому, що знову немає чим платити зарплату? І чи потрібно, якщо немає результатів? Співробітники скаржаться на те, що в компанії все не так?

Ситуація не зміниться, якщо не почати її змінювати! А міняти – пора!

30 жовтня в 9:30 за київським часом, Олена Александрова – керуючий партнер і виконавчий директор компанії BogushTime – проведе безкоштовний вебінар на тему “Управлінці і підлеглі. Хто переможе?”

Реєструйтеся вже зараз: https://goo.gl/forms/JP2him6QWuZtJEOA2

На вебінарі ми розберемо основні причини конфронтації між керівниками і співробітниками на реальних кейсах, а також виявимо, що потрібно робити керівникам для ефективної взаємодії з підлеглими і високих результатів команди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: