fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар: Unlocking International Business Success

20/ 11/ 2023
  Приєднуйтесь до нас на цікавий вебінар, щоб дізнатися, як українські громадяни можуть скористатися можливістю стати електронними резидентами, безкоштовно зареєструвати компанії в Естонії та розпочати шлях до успіху в міжнародному бізнесі. Цей вебінар проведе вас не лише через кроки, як стати електронним резидентом та аспекти створення компанії в Естонії, але й надасть розуміння основних принципів масштабування бізнесу і правил управління контрольованою іноземною компанією (CFC). Якщо ви прагнете вивести свій бізнес на міжнародний рівень, беріть участь у вебінарі від Juscutum та e-Residency, під час якого ви дізнаєтеся: Як громадянам України отримати статус е-резидента Як ефективно масштабувати бізнес на міжнародній арені Із якими викликами зіштовхується бізнеспри відкритті компанії за кордоном Як уникнути помилок на прикладі практичних кейсів Як управляти контрольованими іноземними компаніями (КІК) 👨🏻‍💻💡Спікери: – Петро Білик, керівник практик Технологій та інвестицій, Штучного інтелекту, CIO Juscutum – Сергій Жунаєв, координатор з розвитку бізнесу в e-Residency ⭐️ Кому буде цікаво? – Підприємцям, які хочуть масштабувати бізнес – Усім, хто розглядає можливість отримання електронного резидентства – Засновникам стартапів 📅 Дата: 23 листопада  🕒 Час: 16:00 📌 Онлайн 🇬🇧 Вебінар відбудеться на англійській мові Реєстрація: https://cutt.ly/ZwUHn5ne

Приєднуйтесь до нас на цікавий вебінар, щоб дізнатися, як українські громадяни можуть скористатися можливістю стати електронними резидентами, безкоштовно зареєструвати компанії в Естонії та розпочати шлях до успіху в міжнародному бізнесі.

Цей вебінар проведе вас не лише через кроки, як стати електронним резидентом та аспекти створення компанії в Естонії, але й надасть розуміння основних принципів масштабування бізнесу і правил управління контрольованою іноземною компанією (CFC).

Якщо ви прагнете вивести свій бізнес на міжнародний рівень, беріть участь у вебінарі від Juscutum та e-Residency, під час якого ви дізнаєтеся:

  • Як громадянам України отримати статус е-резидента
  • Як ефективно масштабувати бізнес на міжнародній арені
  • Із якими викликами зіштовхується бізнеспри відкритті компанії за кордоном
  • Як уникнути помилок на прикладі практичних кейсів
  • Як управляти контрольованими іноземними компаніями (КІК)

👨🏻‍💻💡Спікери:

Петро Білик, керівник практик Технологій та інвестицій, Штучного інтелекту, CIO Juscutum

Сергій Жунаєв, координатор з розвитку бізнесу в e-Residency

⭐️ Кому буде цікаво?

– Підприємцям, які хочуть масштабувати бізнес

– Усім, хто розглядає можливість отримання електронного резидентства

– Засновникам стартапів

📅 Дата: 23 листопада 

🕒 Час: 16:00

📌 Онлайн

🇬🇧 Вебінар відбудеться на англійській мові

Реєстрація: https://cutt.ly/ZwUHn5ne

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: