fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар: Статус критично важливого підприємства та бронювання працівників під час мобілізації

01/ 07/ 2024
  Постановою Кабінету Міністрів України №650 від 06 червня 2024 року було внесено низку істотних змін до Постанови КМУ від 27 січня 2023 р. №76 “Деякі питання реалізації положень Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” щодо бронювання військовозобовязаних на період мобілізації та на воєнний час”, яка діяла із січня 2023 року. Минулого тижня, під час вебінару EBA Dnipro з експертом Данілом Сербіним було обговорено важливу тему для бізнес-спільноти: “Статус критично важливого підприємства та бронювання працівників під час мобілізації”. Згідно з нововведеннями, що відбулися, основні зміни наступні: Збільшено строк, на який військовозобов’язані працівники критично важливих підприємств можуть отримати бронювання (відстрочку від мобілізації), з 6 до 12 місяців. Уточнено можливість здійснення звіряння військово-облікових даних військовозобов’язаних, зазначених у списку на бронювання, їх військово-обліковими документами з обліковими документами ТЦК та СП. Орган, що ухвалив рішення про визнання підприємства критично важливим, у разі наявності сумнівів щодо інформації, викладеної в наданих документах, може запросити документальне підтвердження такої інформації. На бронювання можуть бути подані тільки ті працівники, які у встановленому законом порядку здійснили уточнення даних щодо перебування на військовому обліку, що керівник підприємства підтверджує в обґрунтуванні, яке подається разом з іншим пакетом документів. Також спікер приділив значну увагу практичним кейсам та відповідям на питання від учасників вебінару щодо набуття компанією статусу критичності та порядку бронювання співробітників. Дякуємо AC Crowe Ukraine за партнерство в організації актуального заходу!

Постановою Кабінету Міністрів України №650 від 06 червня 2024 року було внесено низку істотних змін до Постанови КМУ від 27 січня 2023 р. №76 “Деякі питання реалізації положень Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час”, яка діяла із січня 2023 року.

Минулого тижня, під час вебінару EBA Dnipro з експертом Данілом Сербіним було обговорено важливу тему для бізнес-спільноти: “Статус критично важливого підприємства та бронювання працівників під час мобілізації”. Згідно з нововведеннями, що відбулися, основні зміни наступні:

  • Збільшено строк, на який військовозобов’язані працівники критично важливих підприємств можуть отримати бронювання (відстрочку від мобілізації), з 6 до 12 місяців.
  • Уточнено можливість здійснення звіряння військово-облікових даних військовозобов’язаних, зазначених у списку на бронювання, їх військово-обліковими документами з обліковими документами ТЦК та СП.
  • Орган, що ухвалив рішення про визнання підприємства критично важливим, у разі наявності сумнівів щодо інформації, викладеної в наданих документах, може запросити документальне підтвердження такої інформації.
  • На бронювання можуть бути подані тільки ті працівники, які у встановленому законом порядку здійснили уточнення даних щодо перебування на військовому обліку, що керівник підприємства підтверджує в обґрунтуванні, яке подається разом з іншим пакетом документів.

Також спікер приділив значну увагу практичним кейсам та відповідям на питання від учасників вебінару щодо набуття компанією статусу критичності та порядку бронювання співробітників.

Дякуємо AC Crowe Ukraine за партнерство в організації актуального заходу!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: