fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар: “Стан ринку праці в Україні”

11/ 01/ 2024
  📣 18 січня о 17:00 за Києвом Ferrexpo Education Hub запрошує на безкоштовний вебінар на тему: Стан ринку праці в Україні. Через війну в Україні ринок праці зазнав змін. Деякі компанії пішли з ринку назавжди, деякі – тимчасово призупинили діяльність, а деякі, навпаки, продовжили працювати попри складні часи. Все змінюється. Змінюється кількість вакансій, активність кандидатів, регіони та професійні напрямки. Ринок праці – «живий організм», який трансформується щодня під нові виклики та реалії. Про що будемо говорити: ▪️Демографічна та макроекономічна ситуація ▪️Активність роботодавців та пошукачів ▪️Ситуація в галузях ▪️Результати досліджень та опитувань Спікерка: Анастасія Бардакова Expert Key Account Manager robota.ua, першої онлайн-платформи з пошуку роботи в Україні. 7 років досвіду в продажах та формуванні ринку праці з фокусом на цінностях, розвитку та підтримці бізнесів. 📌 Захід безкоштовний, проте реєстрація на вебінар обовязкова. 🖌 Приєднуйтесь! Зареєструйтесь прямо зараз: https://forms.gle/B2eT7t457c3tTPe39 До зустрічі!   📌 Щоб не пропустити важливі події та мати доступ до корисного контенту, пропонуємо приєднатися до Хабу: ✍️ Приєднайтеся до Telegram-каналу Освітнього хабу Ferrexpo, щоб першими отримувати посилання на безкоштовні івенти, а також запис усіх  навчальних вебінарів. ✍️ Чат-бот: https://t.me/ferrexpoeducationhub_bot ✍️ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBYudaNIXcSWl6rOg5_8yHA ✍️ Сайт: http://education-hub.ferrexpo.ua ✍️ Facebook: https://www.facebook.com/FerrexpoEduHub/ Івент у фейсбук

📣 18 січня о 17:00 за Києвом Ferrexpo Education Hub запрошує на безкоштовний вебінар на тему: Стан ринку праці в Україні.

Через війну в Україні ринок праці зазнав змін. Деякі компанії пішли з ринку назавжди, деякі – тимчасово призупинили діяльність, а деякі, навпаки, продовжили працювати попри складні часи. Все змінюється. Змінюється кількість вакансій, активність кандидатів, регіони та професійні напрямки. Ринок праці – «живий організм», який трансформується щодня під нові виклики та реалії.

Про що будемо говорити:

▪️Демографічна та макроекономічна ситуація

▪️Активність роботодавців та пошукачів

▪️Ситуація в галузях

▪️Результати досліджень та опитувань

Спікерка: Анастасія Бардакова

Expert Key Account Manager robota.ua, першої онлайн-платформи з пошуку роботи в Україні. 7 років досвіду в продажах та формуванні ринку праці з фокусом на цінностях, розвитку та підтримці бізнесів.

📌 Захід безкоштовний, проте реєстрація на вебінар обов’язкова.

🖌 Приєднуйтесь! Зареєструйтесь прямо зараз: https://forms.gle/B2eT7t457c3tTPe39

До зустрічі!

 

📌 Щоб не пропустити важливі події та мати доступ до корисного контенту, пропонуємо приєднатися до Хабу:

✍️ Приєднайтеся до Telegram-каналу Освітнього хабу Ferrexpo, щоб першими отримувати посилання на безкоштовні івенти, а також запис усіх  навчальних вебінарів.

✍️ Чат-бот: https://t.me/ferrexpoeducationhub_bot

✍️ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBYudaNIXcSWl6rOg5_8yHA

✍️ Сайт: http://education-hub.ferrexpo.ua

✍️ Facebook: https://www.facebook.com/FerrexpoEduHub/

Івент у фейсбук

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: